Wpis z mikrobloga

Wczoraj. Spokojne popołudnie. Siedzę sobie z gówniakami lvl 1 i 10. Pukanie do drzwi - otwieram - jakiś koleś.
- Dzień dobry. Na polecenie administracji instalujemy telewizję polsat w mieszkaniach. Na dole jest ogłoszenie.
- Ja: WTF?
Dla opisu sytuacji dodam, że blok 25 mieszkań w tym jakieś 20 ze staruszkami. Nieszczęśliwie dla kolesia pracowałem swego czasu w NC+ . Nasłuchałem się wiele historii o takich właśnie podpisanych umowach, że niby administracja kazała (a mieli osobne np z nami) i potem próbowaliśmy to odkręcać, bo nagle przychodziły im już dwa rachunki. Jak ktoś zareagował odpowiednio szybko to jeszcze dawało radę - jeśli nie z tego co wiem to kaplica.
- No proszę pana ogłoszenie jest na drzwiach, montujemy Polsat WSZYSTKIM mieszkańcom.
- Ja: No chyba cię #!$%@?ło.
- Co pan powiedział?
- Ja: Że cię #!$%@?ło - #!$%@?.
Jebłem drzwiami i elo.
Słyszę, puka do następnych. Myślę sobie, o ty #!$%@?, zaraz Cię tu udupie. Młody akurat spał to temu starszemu zleciłem opiekę, ubrałem gacie i lecę na korytarz łazić za gościem i informować sąsiadów, że to #!$%@? naciąganie XD po jednym piętrze zrezygnował (chociaż mi nic nie powiedział) i sobie poszedł. W poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wróciłem do siebie. Wieczorem wychodzę, patrzę a ten #!$%@? porozkładał wszędzie ulotki. Więc grzecznie pozbierałem i #!$%@?łem do śmietnika.

I nie narzekam na polsat, dobrze wiem, że tak samo mogłoby to być NC+ czy kto tam jeszcze.
Zresztą pewnie większość z was to zna, ale starsi ludzie nie ogarniają a potem zostają w przysłowiowej dupie.
W nienawiści do akwizytorów - tak zostałem wychowany.

#czujedobrzeczlowiek #heheszki #akwizycja #takbylo
  • 193
@ryceszzz Tu się możesz czuć rozgrzeszony, z naciągaczami trzeba ostro. Parę lat temu chodzili często po moim zadupiu i wciskali starszym ludziom jakieś pseudocosmodiski i inne gówno, dlatego mocno pochwalam twoja obywatelską postawę
@ryceszzz: prawidłowo. ja wlasnie z bratem probujemy odkrecic kolejna umowe na "promocyjna sprzedaz gazu" jaka pierd....leni oszusci z firmy Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne sp. z o.o wcisneli moim dziadkom.
@Otek0: no spisują normalną umowę z CP lub NC+ czy ktokolwiek inny. Traktuje się ją jako podpisaną poza siedzibą biura więc jest ileś tam czasu na odstąpienie. Dodatkowo jak ktoś nie ma to mu jeszcze #!$%@?ą do tego zestaw antenowy za 500zł (wartość 100) + powiedzą, że dekoder na własność za dodatkowe 500 (a to nieprawda - skończy się umowa to będzie musiał oddać)
To są ludzi wyzbyci jakiejkowliek przyzwoitości. Mam znajomych co swego czasu sprzedawali kołdry za pare tysięcy złotych. Pokazy tak prowadzili, że starsi ludzi zwracali się do nich panie doktorze i prosili o wypisanie "tej recepty". A receptą były raty. No i się pytam znajomych, jak tam mogę, przecież to oszustwo i #!$%@?ństwo. A oni aby być zgodni ze swoim (brakiem) sumienia, usperawieliwoaja sobie to tak, że to ich ostateczna decyzja, wiedzą co