Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Mam pytanie szczególnie do #rozowepaski
Sprawa wygląda tak: jestem sobie normalnym facetem, mam 25 lat. Lubię sobie pójść do klubu i wyrwać jakąś laskę tam. Ale nigdy nie byłem z taką w związku i nie zamierzam, bo znam te laski i uważam, że na matki się nie nadawają. Ich życie leci od imprezy do imprezy, palą, piją alkohol, czasem narkotyki. Nie wyobrażam sobie że mógłbym być z taką dziewczyną na poważnie.
Tutaj dochodzę do sedna problemu. Czy nie trąci ode mnie hipokryzją? Mam za sobą sporo ONS-ów, a jednocześnie gdy szukam dziewczyny to wolę takie nieimprezowe, nieśmiałe, domatorki, introwertyczki. Byłem już z dwoma takimi dziewczynami, z jedną 1,5 roku z drugą 1 rok. Nie zakłamywałem przeszłości i one nawet nie przyjęły tego źle, wręcz jedna martwiła się, że ją rzucę, bo może być dla mnie za nudna.
Oczywiście kiedy byłem w związku to nie chodziłem na kluby, nigdy nie zdradziłem, ani sobie tego nie wyobrażam. W związku jestem lojalny i wierny.

Co o tym sądzicie?

PS. Wydaje mi się, że takie podejście "są dziewczyny nadaące się do ruchania i są dziewczyny nadające się do związków" nie jest rzadkie. Mógłbym wymienić co najmniej kilku znajomych, którzy chodzili ze mną "na dupy", a teraz niektórzy z nich mają żony i dzieci. Żony skrajnie inne od imprezowiczek.

#zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 70
OP: > Pomijajac kwestie, że wiele osób porostu wyrasta z etapu imorezowania.

Zauważyłem, że dziewczyny w moim wieku dopiero teraz zaczynają szukać poważniejszych związków i już nie imprezuję. Nie chcę takich xd A po drugie wolę młodsze

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop}
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam podobnie i nie widzę w tym nic złego. Tzn. mi nie chodzi tyle o samo imprezowanie co "przebieg" panny.I chociaż sam mam sporo dziewczyn na koncie to takiej,którą miało wielu bym nie chciał. Znam takie co czasami wychodzą z koleżankami na balety i nie kończy się to ciągnięciem #!$%@? w kiblu xD więc to nie jest problem. Jak jakiejś pannie by we mnie nie pasowała przeszłość to bym ją
@AnonimoweMirkoWyznania: może ze mną coś nie tak, ale też zdaje mi się, że nic w tym złego. zwłaszcza jeżeli, jak piszesz, jesteś fair w stosunku do "związkowych" dziewczyn, oraz tych z imprez (że tylko o seksy ci chodzi).
w sumie widząc, ile tu na wykopie jarania się divami, roksami itp, to aż mnie dziwi tak restrykcyjne podejście w komentarzach w tym temacie.
@Amnessia: @Hannahalla: @kwasnydeszcz:
Gadanie.
Kobieta imponuja dynamiczni ekstrawertycy a nie piwniczaki. Siedzimy na wykopie a nie fb wiec naprawde nie musiscie wciskac tych swoich kitow w stylu "ja chce normalnego spokojnego chlopca ktory bedzie dla mnie mily". I tak wam nikt nie wierzy:p zreszta gdyby tak bylo to ci wszyscy mili chlopcy siedzieli by ze swoimi dziewczynami a nie na wykopie jeczac o jakis redlilach