Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Mam pytanie szczególnie do #rozowepaski
Sprawa wygląda tak: jestem sobie normalnym facetem, mam 25 lat. Lubię sobie pójść do klubu i wyrwać jakąś laskę tam. Ale nigdy nie byłem z taką w związku i nie zamierzam, bo znam te laski i uważam, że na matki się nie nadawają. Ich życie leci od imprezy do imprezy, palą, piją alkohol, czasem narkotyki. Nie wyobrażam sobie że mógłbym być z taką dziewczyną na poważnie.
Tutaj dochodzę do sedna problemu. Czy nie trąci ode mnie hipokryzją? Mam za sobą sporo ONS-ów, a jednocześnie gdy szukam dziewczyny to wolę takie nieimprezowe, nieśmiałe, domatorki, introwertyczki. Byłem już z dwoma takimi dziewczynami, z jedną 1,5 roku z drugą 1 rok. Nie zakłamywałem przeszłości i one nawet nie przyjęły tego źle, wręcz jedna martwiła się, że ją rzucę, bo może być dla mnie za nudna.
Oczywiście kiedy byłem w związku to nie chodziłem na kluby, nigdy nie zdradziłem, ani sobie tego nie wyobrażam. W związku jestem lojalny i wierny.

Co o tym sądzicie?

PS. Wydaje mi się, że takie podejście "są dziewczyny nadaące się do ruchania i są dziewczyny nadające się do związków" nie jest rzadkie. Mógłbym wymienić co najmniej kilku znajomych, którzy chodzili ze mną "na dupy", a teraz niektórzy z nich mają żony i dzieci. Żony skrajnie inne od imprezowiczek.

#zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 70
  • Odpowiedz
Kobieta imponuja dynamiczni ekstrawertycy a nie piwniczaki


@Mokrysiusiak: hahaha dobre. tak, naszym marzeniem są klubowi alfa ruchacze, przejrzałeś nas XD

ja wolę właśnie intro i zawsze się z takimi spotykałam, bo sama jestem wystarczająco (jak dla mnie przynajmniej) dynamiczna
  • Odpowiedz
KAJKA: @Mokrysiusiak mi tez nie pasują dynamiczni ruchacze, bo często są zwyczajnie #!$%@? pod względem budowania stabilnej relacji i wole spokojnych chłopaków z którymi można i pooglądać tv i seks wcale nie musi być gorszy. To Wy sobie dorabiacie teorie, ze wszystkie kobiety lubią ruchaczy z dużym prawdipodobienstwem roznoszących wenery, otóż NIE WSZYSTKIE.

Zaakceptował: akado}
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Przed urodzinami poznałam jedną Mirabelkę która niestety miała problemy z używkami „tego typu”. Podczas urodzin w Ramie niestety byłam podatna na jej sugestie i raz spróbowałam. Nie spodobało mi się to, przemyślałam swój czyn - w ciągu 2 tygodni od tych felernych urodzin w pełni rzuciłam papierosy, tak jak w liceum kilka razy spróbowałam zielonego tak od ponad 2 lat tego nie tykam (bo i po co mi to?),
  • Odpowiedz
@Hannahalla: jakbym ekstrapolował tobym zapytał czy w klubie brano Cię na dwa baty jak byłaś w tym toksycznym towarzystwie, ale potem przemyślałaś sprawę, rzuciłaś seks na dwa lata i urwałaś kontakty z toksycznym środowiskiem. Ale szansa że odebrałabyś to jako osobisty atak a nie metaforę tłumaczącą dlaczego uważam że nie powinnaś się wypowiadać w kwestiach moralnych jest za duża. Mówiąc krótko - ktoś kto raz przyznał się do jazdy po
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Podejdźmy do temu od dupy strony ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo co jeśli dziewczyna tak samo jak Ty ma etap w życiu, kiedy jest wolna i w weekendy wychodzi na miasto. Podczas gdy będąc w związku jest wierna i nie imprezuje bez swojego boltza. Poza tym uważam, że osoby które w młodości nigdy się porządnie nie wyszalały, w przyszłości mogą tego zapragnąć bardziej od takich
  • Odpowiedz
@Hannahalla: no i skoro Ty możesz osądzać imprezowiczów przez jej pryzmat, to można Ciebie osądzać przez pryzmat białego, prawda? Czy to kwestia łzawej historii? Imprezował żeby zapełnić pustkę po byłej, imprezował bo ojciec go nie kochał, imprezował ale się zmienił, jak smutna musi być historia aby przeszłość nie miała znaczenia? ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli to nie zarzutka: po pierwsze się przeceniasz myśląc, że każda z nich widzi w Tobie materiał na męża. Po drugie: obecność w barze nie oznacza, że od razu się pije co 2 dni a raz w tygodniu ma przygode na jedną noc.
Moim zdaniem szukasz szarych myszek, bo takie łatwiej Ci będzie utrzymać na smyczy- mniej Cie będa porównywać z innymi, poprzednimi facetami, nie wyjdą co tydzień się
  • Odpowiedz