Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam watpliwosci co do jednego faceta z ktorym sie spotykam. Widze ze jest zdesperowany a nie spytam go wprost czy jest. Strasznie mi slodzi, mowi ze jestem piekna mimo ze ja waze 95 kg(174cm wzrostu), planuje nasza przyszlosc mimo ze znamy sie raptem 3 miesiace i widzimy sie srednio raz/dwa na tydzien. Chlopak calkowicie normalny, nie czuc ze #przegryw Kupuje mi drobne prezenty jak kwiatki, slodycze mimo ze zawsze go prosze zeby tego nie robil bo mi az tak na tym nie zalezy. Lubie go i dobrze sie z nim czuje ale wiem jak wygladam(nie mam ladnej twarzy) i jakos nie czuje zeby to bylo szczere z jego strony. Nazywa mnie swoim "skarbkiem" "zabka" i ciagle chce sie calowac.
Raczej nastawilam sie ze bede sama zawsze bo nie wygladam 10/10 i nie mam zbyt duzo meskich znajomych(22lvl). Nie wiem czy to normalne wsrod facetow? Co robic? Widze ze jest wrazliwy i romantyczny wiec musze byc delikatna.
#tfwnogf #tfwnobf #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 83
@Mickeyickey: Ja tam dogłębnie w temat nie wchodziłem,bo fanem tej kategorii akurat nie jestem,ale nawet jak jest to 2% mężczyzn to i tak jest duża liczba.A przy 174cm wzrostu i 95kg autorki nie robi z niej wieloryba jakie można spotkać w USA
Kobieto, te 20 kg nadwagi to nie jest żaden dramat. Dużo zależy od budowy ciała, ale przy tej nadwadze naprawdę możesz wyglądać ok. Mój mąż jest według mnie atrakcyjny i nie jest grubasem, a jednak mnie pokochał, chociaż jestem otyła. Nie, nie kręci go to, chciałby żebym schudła, jesteśmy razem od wielu lat, z wagą bywa różnie, ale akceptuje to, chociaż mu to nie odpowiada, bo mimo wszystko zależy mu na mnie