Wpis z mikrobloga

Po prostu #!$%@? dobijaja mnie ludzie, ktorzy uwazaja, ze najnowszy patostream w zulowskiej melinie to nie byla ustawka. I zaczynam sie sama siebie pytac : jaka jest srednia wieku na tym portalu? 14 lat? Na poczatku streama byla stypa, jak wiekszosc na live chacie zauwazyla. Dlatego rezyser co chwile przywolywal do siebie meneli, a oni wychodzili poza pokoj po wskazowki. On kazal im sie lac, zeby stream sie rozkrecil, bylo nawet do #!$%@? widac ten moment, kiedy Zyd czy tam Cygan mowil innym, ze musza sie #!$%@?. A ze on byl najbardziej lasy na hajs z donejtow to wybral sobie na ofiare #!$%@? i bezsilna Bozenke. Dla mnie dnem jest, ze ktos dopinguje menela, ktory leje i ciagnie za wlosy kobiete, ktora tak na dobra sprawe nic nie zrobila. No i jeszcze jedno - im wiecej zule pija i sie nakrecaja na agresje, tym bardziej traca nad soba kontrole. Dlatego tyle historii w gazetach o tym, jak jeden menel drugiego #!$%@? na jakiejs libacji siekiera. I tu tez jest duza szansa, ze tak bedzie. Wiec czekam na to, az cos takiego sie stanie i wszystkie malolaty beda w pospiechu kasowac konta, bo jakby nie bylo, sami nawolywali do tej przemocy i ja podkrecali. Medisa podchwyca szybko temat, wiec policja bedzie musiala byc efektywna. Juz zacieram rece.
#danielmagical
#patostream
#rafatus
#patostreamy
  • 43
@bobunproducent: na jakims ringu? ona pewnie nawet nie wiedziala, ze to sie w taka strone posunie. Wy jaracie sie tymi streamami, bo czujecie sie lepsi od ich bohaterow. Ale prawda jest taka, ze jestescie tacy sami jak nie gorsi. Ciekawi mnie ilu z was sie piekli na islamizacje Europy, bo muzlumanie gwalco i bijo kobiety. zalosne :D dlatego wlasnie uwielbiam czytac wykop. bo to zbiorowisko zyciowych nieudacznikow :D
najlepsi dla takich smieci jak wy :D towarzystwo wzajemnej adoracji, lizecie sobie jaja na tym portalu, bo nic lepszego w swoich marnych zyciach nie macie :D to jest takie smutne, ze az smieszne. Wasze wypowiedzi na tym tagu sa dla mnie najwiekszym patostreamem :D dobra, zrobilam konto tylko po to, zeby wam powiedziec, jakimi malymi ludzmi jestescie. Elo, zyciowe dupy
@dupaelo: Coś Ci się ossstro #!$%@?ło, tak wygląda wejście na mikro i przeczytanie JEDNEGO wpisu na głównej - tona #!$%@? a tu - czujesz się jakbyś oglądała BigBrother, niegdyś tysiące przed telewizorami teraz tysiące przed streamami - wejdziesz, pośmiejesz się i wyjdziesz na #!$%@? tu kolejny raz szukać jakiegoś głębszego sensu no ja #!$%@? XD
@piczki_i_parolki: nie dziwie sie, ze nie widzisz w tym glebszego sensu, nie twoj poziom intelektualny. Niestety wiekszosc z was nie jest w stanie zrozumiec, ze tu sie rozchodzi o zycie ludzkie. Bo jestescie #!$%@?, ktore podnieca przemoc i widok cyckow :D Jedziecie tu po kobietach rowno - czy to Marlenka, czy ta od Magicala czy od Rafonixa. Bo jedziecie codziennie na recznym i zaczynacie odczuwac niechec do kobiet. Dlatego podoba wam
@dupaelo: dobra Ty swoje, my swoje - jak widac, od wielu ludzi prowadzimy ciekawsze życie, skoro specjalnie tu wchodzą aby sie pośmiać bo nic specjalnego do roboty nie mają XD - o to chodzi, śmiech to zdrowie! a teraz wracaj oglądać dlaczego ja, trudne sprawy, m jak miłość i na wspólnej - z pewnością rozwija to twoje szare komórki tak jak nasze, owe streamy patologii ( ͡° ͜ʖ ͡
@piczki_i_parolki: hahaha moj drogi... tak, po sresujacym dniu w mojej pracy wchodze na takie strony, bo potrzebuje sie przed snem odmozdzyc, zeby znowu miec sile na prace w biurze ;) I nie zamierzam ci sie z niczego tlumaczyc. ja jestem bardzo zadowolona ze swojego zycia, seksu, pracy... a po twpich wypowiedziac widac, ze trafilam w sedno. juz cie wyprowadzilam z rownowagi, czyli jednak to co mowie, jest prawda :D No bo
@dupaelo: miec sile na prace w biurze, odmóżdżyć bo pewnie stresik w korpo, konferencja, seks, poprawienie humoru.

Właśnie widać jak jestem zadowolona ze swojego cudownego życia, ale Ty #!$%@? XD i to najczęściej się potwierdza u ludzi dodających takie wpisy jak Ty XD podręcznikowy przykład tak jak nazywanie każdej dziewczyny kobieta. Miłego dnia, wracam pić kawkę (ʘʘ)
@dupaelo: co do kobiet - marlenka sama sobie na to pozwala, więc nie ma prawa mieć pretensji do kogokolwiek o takie traktowanie - rafatus mowil jej x razy, ze jak chce to ma #!$%@?, ona siedzi twardo wiec wiesz.
kinga od rafona to jakos malo mnie interesuje
a nosaczowa no nie oszukujmy się ale wygląda jak tranzol i jest szlaufem i nie jest to teoria wykopowiczów, tylko potwierdzone info z różnorakich