Wpis z mikrobloga

Po prostu k---a dobijaja mnie ludzie, ktorzy uwazaja, ze najnowszy patostream w zulowskiej melinie to nie byla ustawka. I zaczynam sie sama siebie pytac : jaka jest srednia wieku na tym portalu? 14 lat? Na poczatku streama byla stypa, jak wiekszosc na live chacie zauwazyla. Dlatego rezyser co chwile przywolywal do siebie meneli, a oni wychodzili poza pokoj po wskazowki. On kazal im sie lac, zeby stream sie rozkrecil, bylo nawet do c---a widac ten moment, kiedy Zyd czy tam Cygan mowil innym, ze musza sie p-----------c. A ze on byl najbardziej lasy na hajs z donejtow to wybral sobie na ofiare n------a i bezsilna Bozenke. Dla mnie dnem jest, ze ktos dopinguje menela, ktory leje i ciagnie za wlosy kobiete, ktora tak na dobra sprawe nic nie zrobila. No i jeszcze jedno - im wiecej zule pija i sie nakrecaja na agresje, tym bardziej traca nad soba kontrole. Dlatego tyle historii w gazetach o tym, jak jeden menel drugiego z-----l na jakiejs libacji siekiera. I tu tez jest duza szansa, ze tak bedzie. Wiec czekam na to, az cos takiego sie stanie i wszystkie malolaty beda w pospiechu kasowac konta, bo jakby nie bylo, sami nawolywali do tej przemocy i ja podkrecali. Medisa podchwyca szybko temat, wiec policja bedzie musiala byc efektywna. Juz zacieram rece.
#danielmagical
#patostream
#rafatus
#patostreamy
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dupaelo:

Zeby nadac jakis kolor waszemu marnemu zyciu :D

Zapewne z tej przyczyny założyłaś tutaj konto, aby "nadać koloru" twojemu marnemu życiu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz