Wpis z mikrobloga

Po prostu #!$%@? dobijaja mnie ludzie, ktorzy uwazaja, ze najnowszy patostream w zulowskiej melinie to nie byla ustawka. I zaczynam sie sama siebie pytac : jaka jest srednia wieku na tym portalu? 14 lat? Na poczatku streama byla stypa, jak wiekszosc na live chacie zauwazyla. Dlatego rezyser co chwile przywolywal do siebie meneli, a oni wychodzili poza pokoj po wskazowki. On kazal im sie lac, zeby stream sie rozkrecil, bylo nawet do #!$%@? widac ten moment, kiedy Zyd czy tam Cygan mowil innym, ze musza sie #!$%@?. A ze on byl najbardziej lasy na hajs z donejtow to wybral sobie na ofiare #!$%@? i bezsilna Bozenke. Dla mnie dnem jest, ze ktos dopinguje menela, ktory leje i ciagnie za wlosy kobiete, ktora tak na dobra sprawe nic nie zrobila. No i jeszcze jedno - im wiecej zule pija i sie nakrecaja na agresje, tym bardziej traca nad soba kontrole. Dlatego tyle historii w gazetach o tym, jak jeden menel drugiego #!$%@? na jakiejs libacji siekiera. I tu tez jest duza szansa, ze tak bedzie. Wiec czekam na to, az cos takiego sie stanie i wszystkie malolaty beda w pospiechu kasowac konta, bo jakby nie bylo, sami nawolywali do tej przemocy i ja podkrecali. Medisa podchwyca szybko temat, wiec policja bedzie musiala byc efektywna. Juz zacieram rece.
#danielmagical
#patostream
#rafatus
#patostreamy
  • 43
@bobunproducent: nigdzie nie napisalam, ze pracuje w korpo :D a do Agnieszki mam wielki szacunek, gdyz wiekszosc kobiet, o ktorych sie pisze takie rzeczy i robi takie przerobki w necie, nie wytrzymalaby psychicznie. i tak w sumie to #!$%@? was obchodzi czy sie rucha z kim popadnie czy nie? to jej zycie. chcialabym zobaczyc wasze reakcje, gdyby ktos wasze zdjecia przerabial, nadawal wam przezwiska i wywlekal brudy z waszego zycia. Bo
@bobunproducent: a prosze bardzo, moze kiedys zrozumiesz przekaz. ja akurat pracuje z ludzmi, ktorzy przezyli podobne rzeczy. byli szkalowani, szykanowani, sa po probach samobojczych... ludzie popelniaja bledy. zdradzaja sie nawzajem, klamia, potem sie poprawiaja, kazdy z nas to robi. I kazdy zasluguje na druga szanse. A wy niszczycie zycie ludziom, ktorych tak na dobra sprawe nawet nie znacie. Ech... Wracam do pracy z przerwy. Milusiego dnia, Kochani!
tak, po sresujacym dniu w mojej pracy wchodze na takie strony, bo potrzebuje sie przed snem odmozdzyc, zeby znowu miec sile na prace w biurze ;)


@dupaelo: no ja nieskromnie przyznam, że przystojniaczek jestem ( ͡º ͜ʖ͡º)

to jak ona wytrzymuje to psychicznie to mnie nie interesuje, jak nie daje rady niech podziękuje swojemu facetowi. i nie mów, że to wina wszystkich tutaj zebranych, bo są
a do Agnieszki mam wielki szacunek, gdyz wiekszosc kobiet, o ktorych sie pisze takie rzeczy i robi takie przerobki w necie, nie wytrzymalaby psychicznie


@dupaelo aaa i jeszcze odnosnie tego - wiekszosc kobiet, o ktorych sie tak pisze maja to w dupie. przejmuja sie tylko zakompleksione slabe jednostki i jesli wedlug ciebie nie kobieta, ktora lubi sie bzykac a zwykle #!$%@? zasluguje na jakikolwiek szacunek, to ja sie zdziwie jesli ty do