Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski #przegryw

Kochani da się!! Dziś powiedziałem mojej miłości (byłem zfriendzwowany od ponad roku) co czuje. Ona w szoku, nie widziała tego. Powiedziała, że musimy na spokojnie to obgadać. Jutro ustawiliśmy się na spotkanie. Jedyny minus, że aktualnie spotyka się z jednym chłopakiem od nas z roku, ale nie było jakiś negatywnych emocji z jej strony.

Trzymajcie kciuki jutro!!! Jaram się jak młody pelikan.

Serio to wcale nie jest takie turdne, trzeba się po prostu przełamać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie chcę cię martwić ale kobity zawsze wiedzą gdy komuś się podobają. Po 2 to że chce pogadać wcale nie musi oznaczać że nagle wpadniecie sobie w ramiona i będzie happy end. Najprawdopodobniej będzie tłumaczyć jak bardzo jest szczęśliwa że jesteście przyjaciółmi i chce aby tak zostało. Co do przełamywania się to ja już się przełamywałem kilka razy. Niestety zawsze się okazywało że przyjaźń to jedyne na co mogę
  • Odpowiedz
Dziś powiedziałem mojej miłości (byłem zfriendzwowany od ponad roku) co czuje. Ona w szoku, nie widziała tego. Powiedziała, że musimy na spokojnie to obgadać.


@AnonimoweMirkoWyznania: TO NIE WYGLĄDA DOBRZE. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak mozna kogos kochac nie będąc z tą osobą?, jestes poprostu zauroczony i tyle, podoba Ci się fizycznie zapewne, a brak dziewczyny robi resztę. Graty za spróbowanie. Ps ja ogolnie nigdy nie potrafilem byc z osobą, która znam sporo czasu np kolezanka jakaś. Dla mnie musiala to byc kobieta poznana ot tak o gdzieś i od razu coś musiało zaiskrzyć, tak na spontanie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania powiedzieć dziewczynie kocham, że ją kochasz to strzał w kolano. Obejrzyj sobie 1. odcinek HIMYM, jest to idealny sposób na odstraszenie. Gratuluję odwagi, że w końcu się przełamałeś, ale przed Tobą jeszcze długa droga młody padawanie.
  • Odpowiedz