Wpis z mikrobloga

jak byłem kiedyś ministrantem(8lvl) i łaziłem po kolędzie to w jednym z domów spytałem się czy mogę skorzystać z toalety. Zrobiłem sroga dwójkę a że każdy kibel inny to napchałem tyle papieru co u się. Zacząłem panikować kiedy zobaczyłem że podczas spłukania cała zawartość kibla zaczęła niebezpiecznie podnosić się do góry XD nie myśląc ani chwili dłużej uciekłem stamtąd w podskokach XDDD #zycie #koleda #gownowpis #truestory
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MosleyOswald: ja miałem też fajne coolstory
Też kolęda
Już wychodzę z domu i było ciemno strasznie na korytarzu i dużo drzwi. A wiadomo trudno spamiętać drzwi wejsciowe po kolędzie. I otwieram losowe drzwi obok siebie zakładając, że prowadzą do wyjscia. Jak się okazało drzwi prowadziły do kibla XDD Tak, jakaś dziewczyna w moim wieku właśnie srała robiąc wielkie oczy na mnie XDD Nie myślac długo od razu zamknąłem drzwi i
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: jak kiedyś byłem świadkiem jak jeden z ministrantów pakował placek z bita śmietana do kurtki mówiąc do mnie „wezmę na potem jakbyśmy poczęstunku nie dostali bo ulica długa a różnie to bywa” XDDDD
  • Odpowiedz
@MosleyOswald Hahahah to mi wcisneli jakieś ciastka czy czekoladki do łapy i włozylem to do kurtki zapominając o tym. Później zgladam do kieszeni a to się wszystko roztopiło i ręka uwalona czekoladą xD
  • Odpowiedz
@MosleyOswald: dokładnie zależało od dzielnicy. Ja chodziłem na wsi to domy jednorodzinne. przeważnie po 10zł na głowe jak jacyś bogatsi lub chojniejsi to dawali i po 20zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najwiecej udało mi się wyciągnać coś 300zł na głowe wtedy wyszło
  • Odpowiedz
@MosleyOswald: To dziwnie może u mnie jest jakaś bogata wieś albo ludzie lubią ministrantów. 6 lat xD To u mnie musisz być po komuni świętej. Młodszych nie przyjmowali, ale krótko trwała twoja kariera ministranta
  • Odpowiedz