Wpis z mikrobloga

Taką mam dziwną przypadłość odkąd zaczęły się mrozy w mojej Hondzie Civic 8. Jak skręcam kierownicą w prawo to skrzypi jakby się stare drzwi otwierało. Tylko i wyłącznie w prawo. Ma ktoś pomysł co to może być? Czytałem już o maglownicy, końcówce drążka, sworzniach, tulejach, łącznikach itp. itd. i żadne z opisywanych objawów zepsucia mi nie pasuje. Po prostu tylko skrzypi, nic nie stuka i nie puka. Może @elmo141 albo @JanuszProgramowania przerabialiście coś podobnego u siebie?

#honda #civic #samochody #mechanikasamochodowa #mechanika #pytaniedoeksperta #jodapyta
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miszcz_Joda: żeby zdiagnozować czy to łozysko oporowe polecam smar silikonowy w sprayu,ew miedziany,teflon,ale nie na bazie olejów czyli wd40,tawot itp,pod maską masz 2 kielichy od sprężyn,napsikaj tam silikonu pomiędzy gumę a kielich tak porządnie i zobacz czy zmieni się dźwięk lub zniknie,będziesz miał pewność że to to,jak nie pomoże to przynajmniej łożysko oporowe przesmarujesz.jeśli to pomoże to i tak łożysko do wymiany niedługo.U mnie już tak rozwalone że nie ma
  • Odpowiedz