Wpis z mikrobloga

Witam, mam kilka pytań do was. Wróciłem na silke po przerwie. Oto mój plan FBW
Nogi: Przysiady ze sztangą/suwnica - 4s/12powt
Plecy: Ściąganie drążka wyciągu górnego/Wiosłowanie sztangą - 4s/12powt
Klatka: Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej/Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej - 4s/12powt
Barki: Wyciskanie hantelek siedząc - 4s/10powt
Triceps: Dipsy (tu robię po 8 powtórzeń, czasami 10, jak dam radę)/wyciskanie francuskie sztangi leżąc/ prostowanie przedramion na wyciągu górnym - 4s/12powt
Biceps: Uginanie ramion sztangą łamaną/prostą/uginanie ramion z sztangielkami/młotki - 4s/10powt

Czy ten plan wygląda ok? Martwego na razie nie robię, ponieważ czekam na kumpla, który skoryguje moje błędy.
Na każdym treningu staram się też podciągać nachwytem na maszynie i widzę efekty.

Tylko mam pewien problem z bicepsem, 2 pierwsze serie idą ładnie, ale kolejne przy 8 powtórzeniu nie mam siły na więcej, robię już nie do końca poprawnie. Ale po treningu nie czuję jakoś tego bicka. Przez pół miesiące nie mogę zwiększyć ciężaru. Zastanawiam się czy nie robić 2 ćwiczeń właśnie na niego. Ogólnie też zastanawiam się czy robić po 2 ćwiczenia na każdą partie, co o tym myślicie?
#silownia #mikrokoksy
  • 6
@ChoNoTu a to ile powtórzeń? Myślałem też nad 5x5 ale wtedy całkowicie inne ciężary musiałbym brać i przy np. wyciskaniu mogę nie dać rady a nie mam narazie nikogo do asekurowania