Wpis z mikrobloga

#katolicyzm #chrzescijanstwo #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka #neuropa #4konserwy #polityka

Takie tak typowe katolickie zgromadzenie "białej Europy" w Częstochowie na Jasnej Górze. Nawet na zdjęciu znajdziecie duszpasterza kiboli, dość znana postać w Gdańsku.
Ja tylko przypomnę, że Hitler też odłam religii chrześcijańskiej zaadaptował na swoje potrzeby za przyzwoleniem jednego z kościołów. Czy zrobili to duchowni ze strachu czy z wyrachowania to i tak złamali podstawowe zasady chrześcijaństwa.
Pobierz
źródło: comment_pYQRJfaODdnVcuw16CIl6MoT3tncDpO1.jpg
  • 23
@imateapot: Prosiłem o brak inwektym, ale cóż, typowa śmierdząca konserwa...

Po objęciu władzy Hitler zakazał działalności organizacjom wolnomyślicielskim i rozpoczął kampanię przeciwko bezbożnikom. W jednym z przemówień z 1933 r. głosił: „Musimy podjąć walkę z ateizmem i to nie wyłącznie w deklaracjach. Powinniśmy ich zwyczajnie wyplenić”

Niemiecki konkordat stanowi jedno z najbardziej niemoralnych, obłudnych i niebezpiecznych porozumień, jakie zostały kiedykolwiek zawarte pomiędzy dwiema autorytarnymi potęgami. Być może strategia Kościoła katolickiego polegała
@jaqqu7: Iksde. Czy ty pomyślałeś ułamek sekundy przed napisaniem tego posta?

Współcześnie krzyż celtycki jest jedną z form krzyża akceptowanego przez Kościół katolicki jako religijny symbol chrześcijan.


Więc tak, jak najbardziej krzyż celtycki w kościele, a co więcej znaduje się w setkach o ile nie tysiącach kościołów.