Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich hejterów #wosp i nie tylko. Oto moja trzecia w życiu pompa insulinowa. Tę i dwie poprzednie (2007 rok, 2011 i 2016) dostałem oczywiście od Orkiestry. W 2007 roku to był szok, bo chorowałem 2 lata, a dzieci w przedszkolu (w 2007 kończyłem zerówkę) myślały, że jestem robotem i chciały w nią klikać. W 2011 roku wpadłem do fontanny i się zepsuła, więc szpital mi ją wymienił, bo mimo to dobrze prowadziłem swoją chorobę. W 2016 roku pompa już nie chciała współpracować, więc wymieniono mi na kolejną. To niestety być może ostatnia w moim życiu, bo po 26 rż. nie dostanę kolejnej. #chwalesie #zalesie #cukrzyca #cukrzycaboners
Cukrzyk2000 - Dla wszystkich hejterów #wosp i nie tylko. Oto moja trzecia w życiu pom...

źródło: comment_0Bc6RqUsGOKIiTQy0BDoiKaxaVWg4NP4.jpg

Pobierz
  • 211
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: napiszę najkrócej jak to możliwe: dzięki inkubatorom z WOŚP mam teraz zdrowego, ślicznego, dobrze rozwijającego się i wiecznie uśmiechniętego synka;) nie wiem jakby to wyglądało (czy w ogóle;/) bez tego sprzętu...
  • Odpowiedz
@hellfirehe: @cruc@ZaQ_1: jesli chodzi o koszty, to warto pamietac, ze te wszystkie certyfikacje nie sa jednorazowe.
W trakcie producji sprzet jest wielokrotnie wysylany na testy na zgodnosc z normami, proces certyfikacji, audyty itd, komisje bioetyczne i inne wnioski na zgody, testy kliniczne i tak dalej wydluzaja proces produkcji, a potem wprowadzenia na rynek.

Lubię zapach insuliny:)


@kubaklodz: niezle :D
ja musialam pod koniec ciazy przez miesiac
  • Odpowiedz
Polacy to dziwny naród, który sam sobie szkodzi: rzucają sie do akcji pomocowych typu WOŚP, ale ciągle głosują na polityków, przez których takie akcje trzeba prowadzić.
Tak, bo politycy są bezpośrednio winni, skoro znajduje się kasa na dotację na Kościół Katolicki, górnictwo, opłatę zarządów zwiazanych z nieistniejącą elektrownią atomową, a nie ma na to, co kupuje się za kasę z WOŚP.
Nie po po tworzymy nowoczesne społeczeństwo, aby kwestować na oczywiste potrzeby.
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: no ciezko mi sie dokladnie wypowiadac. Co prawda pracuje w firmie produkujacj wyroby medyczne, ale w dziale R&D, wiec o kosztach ciezko mi sie juz wypowiadac, bo to nie moja dzialka ;) Jedynie moge czesciowo je uzasadnic, ale juz dalsze kroki to nie moja rzecz...
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: z zona przeprowadzilismy sie do uk wlasnie z tego powodu. Nawet Po 26. Roku zycia finansuja za Twoje podatki bez doplaty i to nowsze modele nawet, a w srode udaje sie zona na szkolenie z cgm i dostanie aparature znowu z podatkow. Byc moze komus z Was murki ta informacja sie przyda - jako wspierajacy maz zycze powodzenia w walce z choroba! ()
adriano30 - @Cukrzyk2000: z zona przeprowadzilismy sie do uk wlasnie z tego powodu. N...

źródło: comment_ZecZBHnPcnMLcytI7s9P73SruRZSwBF0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz