Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie, kolega kupił konto do #tibia na #allegro i został oszukany, sprzedający dostał 700zl i wysłał źle dane do konta. Teraz twierdzi ze on nie zmieniał haseł i sprawdził 3 razy ich zgodność przed wysłaniem tyle ze nic nie pasuje ticket na allegro juz wystawiony #kiciochpyta #pytanie #prawo
  • 22
  • Odpowiedz
@Zeliwny: Jakim trzeba być ułomem, żeby płacić przelewem? Od tego jest przecież PayU. Pieniądze idą przez Allegro i kupujący, ani sprzedający nie wystawiają się na dziwne akcje z błędnymi numerami, czy ze sfałszowanymi potwierdzeniami przelewów ;-). Serio, powiedz koledze, żeby się ogarnął i nie płacił przelew na Allegro bezpośrednio...
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Własnie był na policji i musi wystosować pismoa do chłopaka w którym pisze ze chce zwrotu gotoówki do dnia 19 stycznia a jak nie otrzyma to sprawą zajmuje sie allegro i policja, także wszystko chyba pod kontrolą.
@Testuje_Toster: Twoja rada okazała się strasznie ważna gdyż faktycznie takie konto nie istnieje. Sam założyłem je nagrywając ekran i pokazując pare stron aby "uwierzytelnić" date zrobienia konta
  • Odpowiedz
@Zeliwny: No to koledze życzę powodzenia. Trochę potrwa, ale jestem pewien, że pieniądze dostanie. Myślałem, że był nierozsądny i płacił bezpośrednio na podane konto, co nieco utrudniłoby dochodzenie swoich praw.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Właśnie szukał na allegro konta które miało byc niezarejestrowane, znalazł ale jak sie okazało chłop odrazu chciał go oszukać, tyle że podał dane do nie istniejącego konta (przypominam że pisał 3 razy że hasła są zgodne i działają prawidłowo)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FrasierCrane
Sprawa wygląda tak ze był na policji, kazano mu wystawić termin zwrotu pieniędzy który minął a dalej nie otrzymał gotówki wiec sprawa oficjalnie zajęła się policja. Ciekawe jak teraz to się potoczy.
  • Odpowiedz