Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #pfr #payfair Panowie tutaj chciałbym Wam przedstawić pewien tok myślenia co nie których.

A mianowicie chciałbym przypomnieć co pisał czullo gdy cena Oyster była po 30 centów. Na srceenie mozecie to przeczytać.Było to do tego mojego komentarza z przed 3 tygodni: https://www.wykop.pl/wpis/28788499/kryptowaluty-oyster-co-prawda-ico-sie-zakonczylo-i/

a teraz do sedna. Jesteśmy bowiem w podobnej sytuacji na PFR. Czullo napisał by : to samo co wtedy że to już w #!$%@? wzrosło i to jest prawda. Jednak tak naprawdę to nic nie znaczy. Aktualny marketCAP PFR jest bardzo niziutki w stosunku do fundamentalnej wartości. Potencjał do wzrostów jest dla PFR śmiało nawet do 10 dolarów na dobry początek. Pamiętajcie że dla solidnego tokenu o dobrych podstawach fundamentalnych takich jak IOTA Oyster czy też PFR marketcap 20 mln USD to jest groszowy marketcap i to musi wzrosnąć czy chcecie tego czy też nie.

INFORMUJĘ że moje wpisy są tylko i wyłącznie wyrażaniem moich własnych myśli. nie inwestuj na podstawie moich wpisów ponieważ możesz stracić wszytko. Moje wpisy nie stanowią porady inwestycyjnej i nigdy takowymi nie były. inwestujesz na podstawie moich wpisów to robisz to tylko na własną odpowiedzialność.
Amelcio - #kryptowaluty #pfr #payfair Panowie tutaj chciałbym Wam przedstawić pewien ...

źródło: comment_Uxa0FpPb7twxtYKulUqNHvPqyZYdBD3T.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bT4tgL: weź mi streść bo chętnie się dowiem, sam szukam jeszcze coina. Teraz ogólnie sam zainwestowałem załapałem się na pomkę etherum cash, a zainwestowałem dlatego że etherum było w nazwie, to samo iEther xD Ogólnie zaczynam inwestować na tej zasadzie, że obczajam społeczność, czasami na czym polega projekt (bo niektóre slogany się serio sprzedają) no i fajną nazwę. Zobaczymy jak ta strategia podziała i pogadamy za miesiąc, na dziś konkretny
  • Odpowiedz