Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #pfr #payfair Panowie tutaj chciałbym Wam przedstawić pewien tok myślenia co nie których.

A mianowicie chciałbym przypomnieć co pisał czullo gdy cena Oyster była po 30 centów. Na srceenie mozecie to przeczytać.Było to do tego mojego komentarza z przed 3 tygodni: https://www.wykop.pl/wpis/28788499/kryptowaluty-oyster-co-prawda-ico-sie-zakonczylo-i/

a teraz do sedna. Jesteśmy bowiem w podobnej sytuacji na PFR. Czullo napisał by : to samo co wtedy że to już w #!$%@? wzrosło i to jest prawda. Jednak tak naprawdę to nic nie znaczy. Aktualny marketCAP PFR jest bardzo niziutki w stosunku do fundamentalnej wartości. Potencjał do wzrostów jest dla PFR śmiało nawet do 10 dolarów na dobry początek. Pamiętajcie że dla solidnego tokenu o dobrych podstawach fundamentalnych takich jak IOTA Oyster czy też PFR marketcap 20 mln USD to jest groszowy marketcap i to musi wzrosnąć czy chcecie tego czy też nie.

INFORMUJĘ że moje wpisy są tylko i wyłącznie wyrażaniem moich własnych myśli. nie inwestuj na podstawie moich wpisów ponieważ możesz stracić wszytko. Moje wpisy nie stanowią porady inwestycyjnej i nigdy takowymi nie były. inwestujesz na podstawie moich wpisów to robisz to tylko na własną odpowiedzialność.
Amelcio - #kryptowaluty #pfr #payfair Panowie tutaj chciałbym Wam przedstawić pewien ...

źródło: comment_Uxa0FpPb7twxtYKulUqNHvPqyZYdBD3T.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Jak to policzyłeś? Jakieś uzasadnienie? Czemu 10 dolarów, a nie 10 milionów np.?


@tajemniczygosc: Twoje pytanie jest tak bzdurne że nie chce mi się na nie odpisywać. bez urazy. na pytanie dlaczego nie 10 milionów za 1 PRL nie musze chyba odpowiadać. Weź kalkulator do ręki i policzy jaki byłby wtedy marketcap PRL. bez odbioru. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Amelcio: No to dlaczego 10 dolarów akurat? Bo marketcap jest mały? xD Wychodzi na to że dosłownie wszystkie krypto urosną dopóki nie będą miały w #!$%@? dużego marketcapu xD Przecież twoje przewidywania brzmia tak: "wydaje mi się że będzie pompa, nie wiadomo kiedy ale będzie"

#!$%@? czy ty zastanawiasz się czasami nad sposobem swojej argumentacji?
  • Odpowiedz
No to dlaczego 10 dolarów akurat? Bo marketcap jest mały? xD Wychodzi na to że dosłownie wszystkie krypto urosną dopóki nie będą miały w #!$%@? dużego marketcapu xD


@tajemniczygosc: 20 mln cap dla tak solidnego projektu jakim jest PFR to groszowy cap. PFR widze śmiało w pierwszej 100tce marketcapu a to oznacza wzrost do minimum 10 dolarów. Ja nie wchodzę w te Wasze pompy shitów bo to się by skończyło
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: Argumentacja Amelcia nie jest najlepsza. Ale to się na serio zapowiada na solidny coin, a solidne coiny z takim supply kosztują po 10$. Jak jesteś zainteresowany dlaczego to dobry coin to poczytaj o nim, albo Ci streszczę w kilku zdaniach.
  • Odpowiedz