Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #pfr #payfair Panowie tutaj chciałbym Wam przedstawić pewien tok myślenia co nie których.

A mianowicie chciałbym przypomnieć co pisał czullo gdy cena Oyster była po 30 centów. Na srceenie mozecie to przeczytać.Było to do tego mojego komentarza z przed 3 tygodni: https://www.wykop.pl/wpis/28788499/kryptowaluty-oyster-co-prawda-ico-sie-zakonczylo-i/

a teraz do sedna. Jesteśmy bowiem w podobnej sytuacji na PFR. Czullo napisał by : to samo co wtedy że to już w #!$%@? wzrosło i to jest prawda. Jednak tak naprawdę to nic nie znaczy. Aktualny marketCAP PFR jest bardzo niziutki w stosunku do fundamentalnej wartości. Potencjał do wzrostów jest dla PFR śmiało nawet do 10 dolarów na dobry początek. Pamiętajcie że dla solidnego tokenu o dobrych podstawach fundamentalnych takich jak IOTA Oyster czy też PFR marketcap 20 mln USD to jest groszowy marketcap i to musi wzrosnąć czy chcecie tego czy też nie.

INFORMUJĘ że moje wpisy są tylko i wyłącznie wyrażaniem moich własnych myśli. nie inwestuj na podstawie moich wpisów ponieważ możesz stracić wszytko. Moje wpisy nie stanowią porady inwestycyjnej i nigdy takowymi nie były. inwestujesz na podstawie moich wpisów to robisz to tylko na własną odpowiedzialność.
Pobierz Amelcio - #kryptowaluty #pfr #payfair Panowie tutaj chciałbym Wam przedstawić pewien ...
źródło: comment_Uxa0FpPb7twxtYKulUqNHvPqyZYdBD3T.jpg
  • 21
Jak to policzyłeś? Jakieś uzasadnienie? Czemu 10 dolarów, a nie 10 milionów np.?


@tajemniczygosc: Twoje pytanie jest tak bzdurne że nie chce mi się na nie odpisywać. bez urazy. na pytanie dlaczego nie 10 milionów za 1 PRL nie musze chyba odpowiadać. Weź kalkulator do ręki i policzy jaki byłby wtedy marketcap PRL. bez odbioru. Pozdrawiam.
@Amelcio: No to dlaczego 10 dolarów akurat? Bo marketcap jest mały? xD Wychodzi na to że dosłownie wszystkie krypto urosną dopóki nie będą miały w #!$%@? dużego marketcapu xD Przecież twoje przewidywania brzmia tak: "wydaje mi się że będzie pompa, nie wiadomo kiedy ale będzie"

#!$%@? czy ty zastanawiasz się czasami nad sposobem swojej argumentacji?
No to dlaczego 10 dolarów akurat? Bo marketcap jest mały? xD Wychodzi na to że dosłownie wszystkie krypto urosną dopóki nie będą miały w #!$%@? dużego marketcapu xD


@tajemniczygosc: 20 mln cap dla tak solidnego projektu jakim jest PFR to groszowy cap. PFR widze śmiało w pierwszej 100tce marketcapu a to oznacza wzrost do minimum 10 dolarów. Ja nie wchodzę w te Wasze pompy shitów bo to się by skończyło źle.
@tajemniczygosc: Argumentacja Amelcia nie jest najlepsza. Ale to się na serio zapowiada na solidny coin, a solidne coiny z takim supply kosztują po 10$. Jak jesteś zainteresowany dlaczego to dobry coin to poczytaj o nim, albo Ci streszczę w kilku zdaniach.