Wpis z mikrobloga

Powiem tak, szarpanko jest uklepane na za godzinkę, #rozowypasek jest ewidentnie napalony, ale problem w tym żę mi powiedziała żę ma chłopaka, no #!$%@? jakoś mnie tak serce ukuło, pomyślałem sobie że ja bym tak nie chciał być oszukany przez swojego różowego kiedyś, dlatego dobrze że po niecałych 2 minutach szukania kolesia znalazłem go. Mam zdjęcia tej dziewczyny któe mi wysyłała, dane, numer itp. Także mam nadzieję żę facet nie będzie naiwniakiem i nie posłucha jej w razei czego.


#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #feels
  • 96
  • Odpowiedz
@Kusti: Mam pomysł. Chcecie ją udupić? Spotkaj sie z nią u Ciebie i powiedz gosciowi, żeby tez przyszedł, ale wcześniej. Każ mu sie rozebrać i czekać z kondomem na fujarce w jakiejs szafie. Ty zaczynasz ją ruchac po ciemku i nagle mówisz, że chcesz zmienić pozycje. Jest ciemno, ona nic nie widzi. Wtedy dajesz jakis znak np. kaszlniecie i gosciu wychodzi i zaczyna ją ruchać. Bierzesz szklane whisky, zapalasz szluga, siadasz
  • Odpowiedz
@g0rzki: nie no, normalna sytuacja, masz racje ( ͡° ʖ̯ ͡°) po pierwsze patrzenie jak ktoś sie rucha na żywo, po drugie patrzenie jak ktoś rucha twoją laske, po trzecie wymianka. To juz nie wystarczy, zeby po prostu czekał na nią w chacie kolesia? Lepiej zeby wszyscy byli nago w razie jakby miało dojść do walki w budyniu.
  • Odpowiedz
@Kusti: Mam pomysł. Chcecie ją udupić? Spotkaj sie z nią u Ciebie i powiedz gosciowi, żeby tez przyszedł, ale wcześniej. Każ mu sie rozebrać i czekać z kondomem na fujarce w jakiejs szafie. Ty zaczynasz ją ruchac po ciemku i nagle mówisz, że chcesz zmienić pozycje. Jest ciemno, ona nic nie widzi. Wtedy dajesz jakis znak np. kaszlniecie i gosciu wychodzi i zaczyna ją ruchać. Bierzesz szklane whisky, zapalasz szluga, siadasz
Dezywontariusz - > @Kusti: Mam pomysł. Chcecie ją udupić? Spotkaj sie z nią u Ciebie ...

źródło: comment_5lqZSlFtbFyHgd9Ag5tq4OKcdLWbiDXa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz