Wpis z mikrobloga

@qoompel: No właśnie. W G6, odpukać, jak na razie bez większych problemów. Była jakaś akcja, że niby szybki aparatu pękały, ale zdaje się, że w nowych partiach tego nie ma, bo się uspokoiło.
PS. Czerń w G6, jak na IPS, moim zdaniem bdb.
@Kristof7: podobno nowe partie V30 mogą mieć już spoko ekran, tak w którymś teście gadali, ale może trafili na dobry egzemplarz do testów.
@brylek: W G6to nie tyle co pękały a łatwo się rysują. Pojęcia nie mam dlaczego użyli 3 różnych szkieł do budowy tego telefonu. Słabe to! Sam wyświetlacz chyba najlepszy IPS jaki jest na rynku. Czerń jak wiadomo gorsza od oledów ale biel za to lepsza.
W ogóle lipa, że w wersji europejskiej nie było dostępnej większej pamięci czy tego DAC'a.

Co do V30 to ja nie wiem jak do końca jest
@Kristof7: Wielu osobom w G6 przeszkadzają nieco "pastelowe" kolory, nie są takie jak np w Honorze 8, gdzie IPS jest prawie jak Amoled. Ja ekran z G6 polubiłem. Chciałbym amoleda, ale go wypalę na nawigacji szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do szkiełka - nie rysuje się szkło, a powłoka na nim. Można ją spolerować i masz spokój (oczywiście to nie jest rozwiązanie i to ciągle wtopa).
@Kristof7: Z tego co wiem to nie, bo w S8 duża partia była różowych, ludzie specjalnie je wypalali i oddawali na serwis :)
@effzet: jest różnica w zasięgu na korzyść Orange? Myślę by przejść na kartę do nich. Jak V30 się sprawuje? Zapodasz jakieś zdjęcie dzienne i nocne z niej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brylek na razie kartę od nich włożyłem tylko na chwilę. Perspektywa zmieniania numeru kontaktowego we wszystkich instytucjach na 3 miesiące trochę mnie zniechęca i zastanawiam się, czy się nie przemeczyc jeszcze na playowej karcie.
V30 rewelka jak na razie, poza tym że wieczorem widać banding na ekranie i możliwe że pójdę ja wymienić na inny egzemplarz.
@DenverPn to nie wiem jakie Ty oferty dostajesz. LG rozbite na 24 to 133zl, i to bez kosztów kredytu. Ja za 155 mam do tego dobrą ofertę. No i pixel xl yo jedyny czysty, który by mnie interesował ¯_(ツ)_/¯
@effzet kurde też mnie to korci, ja przeszedłem tak jak Ty z iPhona 6s plus ale na xiaomi mi5x :( i tęsknię za płynnościa dzialania, dobrym wyświetlaczem, aparatem no i normalnym systemem powiadomien bo to co tu mam na tym chińczyku to 3 wojna światowa. Jedyne co mnie jeszcze nie powstrzymało to to że mam jeszcze rok abo w Play i tak muszę 100zl płacić za niego :(