Wpis z mikrobloga

Ehhh... Dzisiaj, po prawie 15 latach wspólnego życia musiałem uśpić kotkę. Chorowała od jakiegoś czasu, miała problemy z nerkami. Leki działały, ale wiadomo było, że to równia pochyła. Na dodatek jakiś czas temu złapała jakieś świństwo które ją dobiło () Od jakiegoś czasu zrobiła się apatyczna, prawie nic nie jadła, mało piła, leki przestały pomagać. Dzisiaj lekarz powiedział, że to jedyna opcja, żeby skrócić męki () #koty #kitku #chorobatybulwo #smutek #zalesie
Pobierz C.....j - Ehhh... Dzisiaj, po prawie 15 latach wspólnego życia musiałem uśpić kotkę. ...
źródło: comment_c7fLYsfdyYQgaAGce8aJRAc4YFv60nYC.jpg
  • 13
@Charczoncy_wuj: Jak długo walczyłeś? U mnie od momentu diagnozy - PNN - kot wytrzymał 8 miesięcy. Jeszcze kilka tygodni wcześniej mu się poprawiło, a potem poleciało...Jak większość personelu z kliniki poszła na urlop, to kot miał miesiąc przerwy od kroplówek (normalnie 1-2 razy/tydzień). Po tym miesiącu właśnie się okazało, że jest lepiej i potem pogorszenie. Czasem zastanawiam się czy to dlatego...Uśpiłam go 3 miesiące temu, tęskno bardzo, ech.
@cat_skeleton: 1,5 roku temu zaczęły się problemy z nerkami. Leki, kroplówki, badania. Lekarz powiedział, że i tak sporo wytrzymała, ale mimo wszystko brakuje mi jej. Wczoraj wieczorem, kiedy wróciłem ze sklepu zastanawiałem się, dlaczego nie podeszła pod drzwi, skoro zawsze to robiła kiedy wróciłem do domu (,) @MadIen: @krozabalka: @trojan100: @Zabojcza_Rozowa: @pabloaimar22: @ratujemysaabine: @Klepajro: @TRop3r: Dziękuję za ciepłe słowa.