Wpis z mikrobloga

@Kuba__ dokładnie tak.

@waciak
@uppss sam egzamin? Najważniejsze różnice to takie ze egzaminator siedzi z tyłu, za pasażerem. A obok ciebie jedzie twój instruktor. Do egzaminu przystępujesz w aucie na który się uczysz, nie ma placu, nie ma pytań odnośnie budowy samochodu
@Amelie: Ile czasu trwał egzamin? Kurs jak wygląda? Teoria ile godzin? Praktyka ile godzin? Jakieś ciekawostki, może różnice (choć nie wiem czy wskażesz jak nie robiłaś prawka w Polsce, bo nie robiłaś żadnego prawda?)?
@waciak nie robiłam ale wiem dokładnie jak wygląda tam kurs i egzamin bo śledzę wątki na i mam też informacje od znajomych z Polski jak to tam wygląda.

Sam egzamin może trwać tyle co standardowa jazda na kursie, czyli 45 minut, ale może też być krótszy. Koleżanka jeździła 20 minut.
Jeśli chodzi o teorie to nie chce skłamac ale chyba 15 godzin.
Jeśli chodzi o jazdę praktyczna, to trzeba obowiązkowo wyjedzic konkretną
@waciak jeśli chodzi o różnice to takie największe moim zdaniem to brak placu, tego łuku itp. Górki, parkowania, zawracania uczymy się w trakcie jazd po mieście. Różańca też duża jest taka ze autostrada jest obowiązkowa na nauce i egzaminie. Wy wiecie ze macie łuk, a ja wiem ze na pewno mam wjazd na autostradę na egzaminie. No i jak pisałam, egzamin w swoim aucie w którym się uczysz, instruktor obok, egzaminator z