Wpis z mikrobloga

#kredyt #banki #hipoteka

Zakładamy, że pracuję w IT na b2b, mam własną działalność, wystawiam rachunki w dolarach. Nie mam innych kredytów/rat, zobowiązań w ZUSie/USie. Niedługo mija mi 12 miesięcy na swoim, chce jeszcze trochę odłożyć gotówki, zakładamy że około 60-80k. Czy mam szansę na kredyt hipoteczny?

Wiem że jak pójdę do "okienka" to się dowiem, ale póki nie zebrałem gotówki, nie wychodzę z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
@steemm: Tak wiem, ale boję się iść by nie dostał zawału bo 2 słoiki bigosu nie wystarczą. Mam nadzieje, że ktoś już brał i podzieli się doświadczeniami.
@KromkaMistrz: Za kolejne 12 miesięcy będę miał +40% wartości mieszkania w gotówce, chce ten czas skrócić kredytem :) Widziałem od 6 do 36 msc ale pewnie mało opłacalne i niskie kwoty
@wiktor12348: mnie kiedyś tak straszyli, że na DG ciężko i trudno, poszedłem i bez problemu, zaskoczony byłem jaką zdolność miałem wręcz.
Ale w aliorze babeczka powiedziała mi, że dupa, nie dają na DG. Nie pamiętam już czemu. To było coś na zasadzie polityka banku :D
Ale cała reszta banków jakie obczajałem bez problemu, również bez problemu zarobki w walucie.