Wpis z mikrobloga

Fajnie że #netflix wrzucił "Przyjaciół"
Fajnie obejrzeć znów ten serial
Lecz gdy oglądałem naszły mnie takie dwie refleksje

Po pierwsze czy w dzisiejszym politycznie poprawnym świecie taki serial mógłby powstać? Bo w końcu opowiada o sześciorgu białych, heteroseksualnych przyjaciołach. Owszem pojawiają się wątki homo ale raczej w prześmiewczym tonie np. gdy zbijają się z Chandlera że wygląda na homo i nikt nie robił z tego problemu, nikt nie protestował.
Toleruje, niech sobie będą, tylko po co na siłę wszędzie nam się to wciska.

Po drugie, też tak widzieliście swoją przyszłość? Piszę tu szczególnie do ludzi urodzonych w okolicach lat '80, pamiętam że jak oglądałem to jako nastolatek tak wyobrażałem sobie dorosłe życie, wynajmowanie mieszkania z przyjaciółmi, chodzenie na randki, rozmowy i przyjaźń na wieki a tu życie potoczyło się inaczej...

#przemyslenia #seriale #lata90
d.....m - Fajnie że #netflix wrzucił "Przyjaciół"
Fajnie obejrzeć znów ten serial
L...

źródło: comment_YdFcJem9e4Dkfzwu6wWfjFxi9whXOZpz.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale panie #!$%@?! Takie seriale a nawet ostrzejsze nadal są na antenie i nigdzie się nie wybierają It's Always Sunny in Philadelphia, wszystko co Seth MacFarlane zrobi, South Park, Games of Thrones, Skins. A z takich nie dawno jeszcze będących na antenie to Dwóch i Pół (non stop nabijają się że Alan to gej a jego syn chodzi upalony w każdym odcinku w ostatnich sezonach). Te nasze niby "poprawne politycznie" czasy to
  • Odpowiedz
@saimonm: Mam 24 lata, serial widziałem z 2 lata temu po raz pierwszy. Jest genialny, jest w mojej topce seriali komediowych. Są na 1 miejscu, zaraz przed My wife and Kids i Scrubs
  • Odpowiedz
@decorum: Serial, w którym żona głównego bohatera okazuje się lesbijką i wspólnie ze swoją nową partnerką (z którą wzięła ślub) wychowują dziecko. Serial, w którym główna bohaterka jest surogatką dla dzieci swojego brata, który jest związany z dużo starszą kobietą. Serial, w którym dwójka głównych bohaterów decyduje się na adopcję dziecka przed jego narodzinami. Jakby wyszedł w tym roku to prawakom by dupy pękały bardziej niż przy czarnym Achillesie xD
  • Odpowiedz
@decorum: Zeby daleko nie szukac dosc podobny serial do Przyjaciol czyli Big Bang Theory. Jest nabijanie sie z hindusow podobnie jak zarty odnosnie rzekomego homoseksualizmu Howarda/Rajesha.
  • Odpowiedz
@decorum: Niby fajny, zabawny serial, ale zawsze po oglądaniu trochę mi smutno, że ja nie mam takiej grupy przyjaciół i nigdy nie stworzę takich relacji, jak pokazywane tam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Po pierwsze czy w dzisiejszym politycznie poprawnym świecie taki serial mógłby powstać? Bo w końcu opowiada o sześciorgu białych, heteroseksualnych przyjaciołach. Owszem pojawiają się wątki homo ale raczej w prześmiewczym tonie


@decorum: xD WHAT? Przecież historia Rossa oparta jest na tym że jego żona LESBIJKA poznaje swoją przyszłą ŻONĘ i wychowują tego całego Bena w trójkącie, on jako ojciec, one jako dwie matki i nie jest to w żadnym stopniu
  • Odpowiedz
@decorum: Ehh źle widzisz poprawność polityczną. Seriale które dzieją się w USA w ostatnich 20 latach mogą zawierać wątki homo bo tak wygląda u nich życie. Tam jest na porządku dziennym i tam nie zauważają już takich wątków bo one są na prawdę w codziennym życiu więc #!$%@?. To jest raczej homopropaganda niż poprawność polityczna i to homopropaganda ci przeszkadza.

Poprawność polityczna to jest #!$%@? czarnoskórego achillesa, czarnych rycerzy okrągłego
  • Odpowiedz
  • 1
@GreenFlem Skins? Tam towarzystwo brytyjskie było mocno mieszane, szczególnie jeżeli chodzi o pochodzenie, kolor skóry, orientację seksualną i subkultury...
  • Odpowiedz
@decorum przecież życie wyglądało jak w u nich, podobne akcje, problemy, rozterki, jako 15latek nie rozumiałem dlaczego często nie mogą się dogadać w związkach, po 20roku życia zrozumiałem wszystkie ich problemy.
  • Odpowiedz
@decorum
No, jest gorszy bo wszystkie #!$%@? wątki są późno odkrywane, jak Ci wyżej napisali. Juz wolę, jak od razu mówią że serial jest o parze czarnych, niepełnosprawnych umysłowo i ruchowo gejach, niż takie zagrywki.

Mdły był ten serial, jak ja #!$%@?. Większość go lubi przez nostalgię, bo oglądali pierwszy sitcom w swoim życiu albo przed szkołą leciały powtórki na comedy Central.
  • Odpowiedz
Po pierwsze czy w dzisiejszym politycznie poprawnym świecie taki serial mógłby powstać? Bo w końcu opowiada o sześciorgu białych, heteroseksualnych przyjaciołach. Owszem pojawiają się wątki homo ale raczej w prześmiewczym tonie np. gdy zbijają się z Chandlera że wygląda na homo i nikt nie robił z tego problemu, nikt nie protestował.

Toleruje, niech sobie będą, tylko po co na siłę wszędzie nam się to wciska.


@decorum: gównoprawda, chyba nie widziałeś
  • Odpowiedz
Z Chandlera się nabijano z tego, ze wszyscy myśleli, że jest homo, ale nie przez jakieś stereotypy czy damskie zachowanie, tylko przez "quality". No ale pewnie za trudno było zczaić...


@iAmTS: to był jeden odcinek i było śmieszne, teraz nikt z homosiów się już nie śmieje a oni jawnie darli łacha że wygląda jak pedał. Pojawiają się wątki? No pojawiają ale ja nie do tego pije tylko do tego że
  • Odpowiedz