Wpis z mikrobloga

@hanszimmerman33: kumpel kiedys pracowal całe 3 miesiace w kurierce to takie kwiatki co chwilę były, praca od 7, ale wstac musial juz o 5, gdyz o 7 to musial wyjechać z zapakowanym z przesyłkami autem, ktore musial zapakować sam ( ͡º ͜ʖ͡º) jak dziennie porobił ponad 10-11h + przez takich ludzi, ktorzy nie wiedza, ze w tym czasie beda w pracy to zaadresowac do pracy przesyłkę...
@kirk85: ostatnio zaadresowalem sobie przesylke do pracy z informacją w każdym możliwym miejscu, żeby do mnie zadzwonić przed przyjazdem i że spotkamy się na parkingu (spora fabryka) . Co zrobił kurier? Wrzucił moja przesyłkę na magazyn, firma przyjęła ją na stan... Pół dnia zajęło mi jej wyniesienie (pralka) z powodu pism, pozwoleń itp. :).
@hanszimmerman33: #dhl odpalił niby usługę Kurier wieczór, gdzie dla #poznan odbiór może nastąpić w godzinach 18-22. Jak z praktyką? Ano tak, że kurier 22.12 dzwoni o 10:00 że chce dostarczyć paczkę- różowa na to że może być po 16:00 i że powinien dostarczyć później. Przyjeżdżam o 16:30 żeby ją zmienić w domu bo miała coś załatwiać a ona mówi że paczka wróciła na sortownię. No #!$%@?. To po prezencie. Ale dla
@ludzik ja też mam żabkę niedaleko i wszystkie paczki odbieram tam. Nie ma sensu czekać na kuriera jak paczkę mogę odebrać o 22:50 w żabce, tak samo w UPS Access Point. Mam niedaleko sklep gdzie kurier zostawia paczki i można je odebrać do 22:00. Mega wygodne.
Kilka lat temu wybrałem w sklepie opcję dostawy wieczorem. Po paru dniach dzwoni kurier, że przyjedzie z paczką - no ale mnie nie ma w domu, wybrałem przecież dostawę po godz. 16 - na to kurier, że ich firma nie ma czegoś takiego i nie pracuje tak późno. Czyli albo sklep coś sobie wymyślił, albo kurier ściemniał. Od tej pory nigdy nie wybieram takiej opcji - inna sprawa, że od tamtego czasu