Wpis z mikrobloga

W związku z tym że mamy nowy rok, pewnie wiele postanowień "nowy rok nowy ja", podrzucam trochę inspiracji dla wszystkich spod tagu #przegryw którzy uważają, że nie ma sensu iść do fryzjera i na siłkę bo na ich ryj to i tak nie pomoże. Pan ze zdjęcia udowadnia że się da (ʘʘ)

#niebieskiepaski ##!$%@? #silownia #motywacja #ladnypan #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz nacpanazielonka - W związku z tym że mamy nowy rok, pewnie wiele postanowień "nowy ro...
źródło: comment_SvJiP8oiyybTnjUt1BZKH974nm1tPpl1.jpg
  • 65
To nie ważne jakie źródło. Chodzi o ruch MGTOW czy redpill. Całe szczęście, że nie musiałem uczyć się na błędach, bo to wszystko sam wydedukował jeszcze jako nastolatek... Całe szczęście, że i mniej ogarnięci mogą sobie wyszperać w necie, bo niejeden musi zostać puszczony w skarpetach przy rozwodzie, żeby się obudzić.
@nacpanazielonka: najśmieszniejsze, jak się dowiedziałem, że mój stary przyjaciel, który teraz jest na aplikacji notarialnej ożenił się w wieku 26 lat. A wcześniej nawet się w ogóle kobietami nie interesował...
@Inconsistent: bo to co jest na zdjęciu to jest idealne przypakowanie - koleś wygląda zdrowo. Jak ktoś chce wyglądać jak nieforemny klocek to też może, ale ani to zdrowe ani ładne. Takie przepakowane klocki to odpowiedniki babek, które sobie robią "usta glonojada" - tak duże usta są fajne, ale do pewnego momentu, jak się przekroczy pewną linię to zaczyna się wyglądać jak karykatura człowieka.