Wpis z mikrobloga

W związku z tym że mamy nowy rok, pewnie wiele postanowień "nowy rok nowy ja", podrzucam trochę inspiracji dla wszystkich spod tagu #przegryw którzy uważają, że nie ma sensu iść do fryzjera i na siłkę bo na ich ryj to i tak nie pomoże. Pan ze zdjęcia udowadnia że się da (ʘʘ)

#niebieskiepaski ##!$%@? #silownia #motywacja #ladnypan #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz nacpanazielonka - W związku z tym że mamy nowy rok, pewnie wiele postanowień "nowy ro...
źródło: comment_SvJiP8oiyybTnjUt1BZKH974nm1tPpl1.jpg
  • 65
@nacpanazielonka: To zdjęcie jest akurat bezsensowną zachętą:
1. zdjęcie po lewej jest robione kalkulatorem z #!$%@? światłem, to po prawej jest robione lepszym sprzętem
2. siłownia nie pomoże na noszenie okularów
3. facet po prawej jest chudy, ale widać po ciele, że minimalnie uprawia(ł) sport
@Kummernis Teoretycznie można nosić soczewki...
Zastanawiam się tylko dlaczego tylu osoba chodzi się w nich wygodnie a akurat JA muszę mieć problem z ich zakładaniem i nieprzyjemne odczucia w trakcie ich noszenia...
#!$%@?ć życie...

@C4rlos: sama soczewek nie noszę, więc ekspertem nie jestem, ale znam sporo ludzi, którzy noszą (i to z wadą -9). Może tylko kwestia przyzwyczajenia, albo złe soczewki kupujesz? (koleżanka ostatnio kupiła jakieś inne i też miała problemy, mimo że teoretycznie te same parametry co zwykle)
@Zgredek_K Coś na pewno poszukam jednak może być ciężko (kupuję u optyka więc powinny być lepszej jakości-tak myślę). Moje oczy są jakieś upośledzone-strasznie małe takie chinczykowe xd potwierdzają to też inne osoby.

Okulary noszę te takie modne teraz. Jestem bardzo ciekaw jak moje szkła wyglądałaby w najtańszej wersji (pełna grubość) - moje są lepsze ( przez co sporo droższe),mają bardzo zredukowaną grubość.
Jestem już w takim wieku, że rozwój wady powinien się