Wpis z mikrobloga

Parada we #wroclaw Żadnych ciężarówek, barier, policja szuka rodziców zgubionego 4latka a nie bomb, żadnego molestowania. Czarna mafia śpiewa kolędy, dzieci biegają poprzebierane za aniołki i diabełki. Pieprzony katolicki zaścianek.

PS. Jak poszedłem sobie po wszystkim na burgera, to siedziała obok mnie jakaś dziewczyna, najwyraźniej orgazmuska, która z kolegą komentowała ubiory przechodzących zwykłych ludzi: "Oh, this one, he looks sooooo polish" i tak dalej. Śmichy-chichy, bo jakieś rodzinki przechodzą "dziwnie" ubrane. Niektóre teksty były nawet przykre. Szkoda mi tych ludzi z zachodu.

#bekazlewactwa #neuropa #imigranci #gownowpis #gorzkiezale
uirapuru - Parada we #wroclaw Żadnych ciężarówek, barier, policja szuka rodziców zgub...

źródło: comment_cRQBw9LDVTvbIaBDq3vi5HHffeReix2e.jpg

Pobierz
  • 24
Jak poszedłem sobie po wszystkim na burgera, to siedziała obok mnie jakaś dziewczyna, najwyraźniej orgazmuska, która z kolegą komentowała ubiory przechodzących zwykłych ludzi: "Oh, this one, he looks sooooo polish" i tak dalej. Śmichy-chichy, bo jakieś rodzinki przechodzą "dziwnie" ubrane. Niektóre teksty były nawet przykre. Szkoda mi tych ludzi z zachodu.


@uirapuru: siedzieli obcokrajowcy i pewnie z zaciekawieniem obserwowali co się dzieje i rozmawiali o tym sobie, a oczywiście husarza to
@uirapuru: nie, ale ataków na osoby homoseksualne jest sporo, już nie wspominając o tym co piszecie w internecie. To co polaku? Australia jest lewacka? Bo z jednej strony premier nie chce wpuszczać żadnych uchodźców a z drugiej poparł małżeństwa jednopłciowe (podobnie jak większość obywateli w referendum).

A wiesz, że przez ostatnie 3 lata do polski przybyło 15 tys. imigrantów z krajów muzułmańskich? Wiesz, że na UW co chwilę widzę jakieś dziewczyny
@Theorno:

ataków na osoby homoseksualne jest sporo


liczby prosze

polaku


"Polaku" się pisze, gamoniu :)

polski


"Polski"

UW


Po czym rozpoznać studenta UW? Sam Ci o tym powie.

A wiesz, że przez ostatnie 3 lata do polski przybyło 15 tys. imigrantów z krajów muzułmańskich?


Nie wiem, o co z tym zdaniem Ci chodzi. Pewnie łączysz to co napisałem o ciężarówkach i terroryzm z imigrantami z krajów muzułmańskich ( ͡° ͜
@uirapuru: masz dowody na to, że Allah istnieje?

Polaku" się pisze, gamoniu :)

BŁĄD JĘZYKOWY. Nieświadome odstępstwo od współczesnej normy językowej, usankcjonowanej zwyczajem językowym i poczuciem językowym środowisk uznanych społecznie za użytkowników kulturalnej odmiany danego języka narodowego.


Ja to napisałem całkowicie świadomie.

Nie wiem, o co z tym zdaniem Ci chodzi.

Skoro muzułmanie są źli, to dlaczego ich tolerujecie w swoim kraju?