Wpis z mikrobloga

Mirki, zakładam sobie lampę na suficie, a nigdy tego nie robiłam. Czy mógłby któryś z Was spojrzeć czy dobrze w kostce podłączyłam kabelki? Wydaje mi się, że jest ok: bo niebieski do niebieskiego a brązowy do brązowego... no ale jednak wolałabym w razie co uniknąć jakiegoś spięcia ( ͡º ͜ʖ͡º)

#elektryka #kiciochpyta
S.....n - Mirki, zakładam sobie lampę na suficie, a nigdy tego nie robiłam. Czy mógłb...

źródło: comment_FmeR9gj6TdoZZnli4foC4P5RBIKVfNXw.jpg

Pobierz
  • 40
Bez znaczenia kolory. Wstydz sie! :)


@adrianpawlik: Wstydź się takich rad dla @Shisan ;-) Nie bez znaczenia są tam oznaczenia kolorami.

Zauważ, że na gnieździe żarówki końcówka pod napięciem powinna być na tym bolcu na końcu a nie na gwincie żarówki. Ze względów bezpieczeństwa, żeby wykręcając nie dotknąć się części pod napięciem.
defoxe - > Bez znaczenia kolory. Wstydz sie! :)

@adrianpawlik: Wstydź się takich r...

źródło: comment_ES8pPg55BkdAWYLmSxXdLoe4FSRBY13F.jpg

Pobierz
@Shisan: u mnie w bloku ktoś powalił kolory kabelków. Powiesiłem ładny kinkiet (owego czasu to był ładny i drogi, i jeszcze halogenowe żarówki. Istny cud miód). Włączyłem światło i jak je... () O dziwo, przyjęli kinkiet na reklamację.
@Shisan: Klasyczny wypok:

baba + prond = wypadeg


Zadanie zbyt trywialne dla elity internetu, mogłaś napisać że budujesz prom kosmiczny, i masz problem z podłączeniem inwertera do paneli solarnych xD


Poza tym temat poruszany wielokrotnie - zasilacz z czarnej listy
ZAMYKAM

________________________________________
INTEL Stulejron E36 @ 9GHz
32TB RAM
dżiFors 990 TDI

Piszę poprawnie po polsku
Pomoc tylko odpłatnie na priv

#elektrodacontent
QBA_ - @Shisan: Klasyczny wypok:
 baba + prond = wypadeg

Zadanie zbyt trywialne dl...

źródło: comment_jjOxktsdenOgsfgxP5PzBBf4QeN06TcZ.jpg

Pobierz