@ql00: @a_ma_pan_dowud: Świetny nowozelandzki czołg zbudowany na podstawie pocztówki przedstawiającej konwersję amerykańskiego traktora na traktor-czołg.
@ql00: Że też zechciało Ci się grać Nową Zelandią. Ja zazwyczaj na samym początku rozgrywki po prostu te dwie wyspy anektuję, aby mieć jakieś dodatkowe stocznie, no i bazę na końcu świata.
#hoi4
źródło: comment_tSAHy2BaXkUfwY4IvwZlDA3QSBXwWo0A.jpg
Pobierz