Wpis z mikrobloga

Gonciu wypuścił vloga, w którym nawiązał do afery z tym Loganem Paulem w Lesie Samobójców. Jakiś koleś napisał mu w komentarzu:

Przecież ty zrobiłeś coś jeszcze gorszego: nakręciłeś ten szkielet w sposób, który romantyzował obraz szczątek. Zrobiłeś tak, żeby wyszedł ładnie: patrzcie na ten piękny mech, który rośnie w czaszce, na promienie słońca, które padają na kości. To jest jeszcze gorsze niż nerwowy chichot tego chłopaka. Wydaje mi się, że dla wielu osób z problemami psychicznymi twój film może być silniejszym bodźcem, żeby popełnić samobójstwo, niż film Paula własnie dlatego, że jest tak uestetyzowany i przetworzony artystycznie, że nie pozwala na brutalną konfrontację. Poza tym obie filmowane osoby zabiły się w tym lesie własnie po to, żeby uniknąć bycia znalezionymi. Ja tam bym się wstydził na twoim miejscu, Krzysiu.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

#gonciarz #loganpaul #lassamobojcow #polskiyoutube
Stooleyqa - Gonciu wypuścił vloga, w którym nawiązał do afery z tym Loganem Paulem w ...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


@Stooleyqa:

Niektorzy ludzie powinni miec prawnie zakaz produkcji filmow i wrzucania ich do sieci, skoro nie potrafia opanowac emocji podczas odwiedzania/nagrywania takich miejsc.
  • Odpowiedz
@Stooleyqa: nie wiedziałem, że ta #!$%@? udająca alfę i omegę ma tu swój hasztag który obserwuje 125 upośledzonych użytkowników. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzięki i czarnolisto
uważam tą osobę i osoby propsujące taką rozrywkę za niepełnosprawne.
  • Odpowiedz
@Stooleyqa prawda jest smutna, jednemu i drugiemu chodzi o wyświetlenia. Jakby Gonciarz był taki święty to by nie nagrał filmu w tym lesie, dwa on uważa, że celowe nagrywanie szkieletów i kości jako rekwizytów do fajnych ujęć to nie jest żerowanie na zamrłych, a wstawka 5 sekund z przypadkowym wisielcem widzianym z 50 metrów to już nie jest spoko, to ma jakiś problem z realną oceną swoich poczynań.
  • Odpowiedz
@bzzxc to nie dotrwałem do tego momentu bo już lvl żenady osiągnął czerwone pole, oglądałem do momentu jak się zaśmiał i wyłączyłem, podbili po tym do niego bliżej?
  • Odpowiedz
@Stooleyqa: widziałam ten nowy film Gonciarza. Jak zwykle w swoim stylu musiał skomentować sytuację i siebie wybielić, ale przyznam, że to, co on nakręcił o lesie samobójców a to, co zrobił logan to dwie różne sprawy. Naga czaszka mnie nie ruszy aż tak bardzo, jak widok wiszących, dość świeżych zwłok. No i też Gonciarz jakąś powagę zachował, nie lazł tam w głupiej czapce, tylko do heheszków. Można go nie lubić,
  • Odpowiedz