Wpis z mikrobloga

  • 33
Mój były chłopak cały czas do mnie pisze, że jego życie beze mnie nie ma sensu itd...
Jednak teraz zaczął się ze mną żegnać, w domyśle, że popełni samobójstwo

I co ja mam w tej chwili zrobić? Proszę was poważnie o radę, bardzo mi idzie na psychikę jego zachowanie :((

#pytanie #pomocy #niebieskiepaski #zwiazki
  • 104
  • Odpowiedz
@wetcat: daj sobie spokój. Ja tez nie moglem zyc bez mojej bylej i od zakonczenia zwiazku nie moge sie ogarnac ale pisanie o samobojstwie do ex to jakis kabaret i ponizej jakiegokolwiek poziomu :P
  • Odpowiedz
@wetcat: klasyczny szantaż emocjonalny. Koleś chcę Cię zmanipulować bo nie jest mu na rękę że nie jesteście razem. Wyczuwam problemy psychiczne. Zablokuj i zignoruj. Nie bój się nic sobie nie zrobi.
  • Odpowiedz
@Mlucek: nawet gdyby coś sobie chciał zrobić to co ona ma do tego? Ma być z nim na siłę bo jak nie to sobie coś zrobi? xD tak czy inaczej ma problemy z psychiką a ona nie jest psychatrą i psychologiem 24/7
  • Odpowiedz
@wetcat:

ale co mam powiedzieć policji? Że chce się zabić bo z nim zerwałam?

Tak. Mój przyjaciel miał podobny problem ze swoją byłą, chociaż ona wprost pisała, że się zabije, tu i teraz. Za którymś razem zadzwonił na policję, zamiast jej odpowiadać. Drzwi bagietom otworzyła jej matka, ona akurat moczyła tyłek w wannie xD Więcej już mu nie groziła samobójstwem.
  • Odpowiedz