Wpis z mikrobloga

  • 722
Ludzie, którzy ledwo co łączą koniec z końcem pokupowali swoim 12-letnim Dżesikom i Brajankom na gwiazdkę drogie telefonu typu Samsung S8 albo iPhona X bo hehe trzeba pokazać sąsiadom. Teraz gdy chcą kupić oryginalne etui to hurr jak to za etui Samsunga 150 zł durr #!$%@? złodzieje cwele. Uwielbiam swoją pracę w akcesoriach GSM, co chwilę są takie kwiatki

#pracbaza #android #samsung #bekazpodludzi #polakicebulaki
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Nawet za darmo to dla mnie za drogo". Nauczył mnie tego mój serdeczny kolega i to jest prawda że 150zł za jakieś #!$%@? etui to zbyt dużo


@srantus: dałem plusa, ale z tym się nie zgodzę - #!$%@? etui może być #!$%@?, ale jest warte tyle, ile za nie ktoś chce dać. Widocznie rynek reguluje tak, że to warto sprzedawać za 150zł.
  • Odpowiedz
@mexi: Tutaj racja. Warte tyle ile ktoś chce dać, dlatego otwarty rynek był by całkiem spoko bo ze wszystkim można by się negocjować. Niestety w sieciówkach i z produktami dużych firm to nie przejdzie. Chyba mam coś z Żyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poprostu widziałam takie rodziny, mieszkają w "spelunach" na wiosce ale plazma i dobry sprzęt musi być.


@pakoraban: Ile kosztuje wielgachny telewizor? 2 tysiące? 4 tysiące? Za taką cenę to nawet remontu łazienki nie zrobisz a co dopiero ogarnięcie domu by nie wyglądał jak "speluna" (słowo to oznacza tanią knajpkę a nie dom czy mieszkanie tak przy okazji). Owszem, niektórzy ludzie wydają pieniądze nierozsądnie ale nie przyczepiajmy się do telewizorów.
  • Odpowiedz
@laress: witam kolegę po fachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z naprawami to samo, Samsung S7 zbity wyświetlacz, karyńska twarz, szok i smutek gdy dowiaduje się, że koszt naprawy w okolicach 1000, odchodzi, kurtyna
  • Odpowiedz
@laress: No bo widzisz drogi chłopcze - być może do Ciebie to jeszcze nie dotarło, pewnie żyjesz trochę za krótko na tym świecie aby to zrozumieć - często w środowisku dziecka dochodzi do różnych segregacji - dzisiaj Rudy dla Ciebie to świetny kompan do rozmowy, w podstawówce był to powód do śmiechu. Dziecko które nie posiada nowego telefony, ładnej odzieży, często pada ofiarą segregacji w swojej klasie - aka biedak.
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: Ceny w przypadku samsunga to w ogóle paranoja. OLED wyświetlacz jeszcze rozumiem, że może być drogi, ale tani chiński zamiennik (tani to zwykle nie oled) też zwykle jest drogi.
  • Odpowiedz
@caffe: we wszystkich hurtowniach LCD do nich są drogie jak #!$%@?, w większości +300zł, co często przewyższa cenę telefonu. Samsungów np. S3, S4 już nikt nie naprawia, bo to ogólnie kosztuje ~400zł.
  • Odpowiedz
@wiewior_s: bo w Polsce jak w lesie. Idziesz do galerii, pizzerii czy nawet marketu to trzeba się #!$%@?ć w koszule, buty od garnituru i płaszcz. Kumpel opowiadał jak mieszkał ładnych kilka lat w Hiszpanii to tam robotnicy, w ciuchach roboczych wbijają do restauracji i jest ok. W Polsce? "Pacz Janusz jaki brudas! Jak on wyszedł do ludzi?!"
#!$%@?, toż to tylko sklep! Nie... u nas trzeba się pokazać ile to
  • Odpowiedz
@Soczi: obojętnie, i CI i CI to są mali ludzie. Ktoś może zarabiać 30k pln na rękę i jak będzie miał ochotę po jakiejś pracy pójść do zwykłej restauracji na obiad to pójdzie i ma w dupie opinie innych
  • Odpowiedz