Wpis z mikrobloga

  • 722
Ludzie, którzy ledwo co łączą koniec z końcem pokupowali swoim 12-letnim Dżesikom i Brajankom na gwiazdkę drogie telefonu typu Samsung S8 albo iPhona X bo hehe trzeba pokazać sąsiadom. Teraz gdy chcą kupić oryginalne etui to hurr jak to za etui Samsunga 150 zł durr #!$%@? złodzieje cwele. Uwielbiam swoją pracę w akcesoriach GSM, co chwilę są takie kwiatki

#pracbaza #android #samsung #bekazpodludzi #polakicebulaki
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laress: ładowarka do ajfona (podróba) mi się psuła w wakacje a że wyjeżdzałam to wolałam iść kupić nową niż ryzykować że ta mi się #!$%@? zagranico, idę sobie do saturna, kupuję podróbę, okazuje się w domu ze nie działa, to idę zwrócić, jestem na zwrotach i mowie że ładowarka nie działa do ajfona a facet do mnie coś mniej więcej w tym stylu:

JAK BYŁY PIENIĄŻKI NA AJFONA TO I
  • Odpowiedz
@laress: Powiem Ci tak. Mimo że nie zarabiam mało i stać mnie na praktycznie większość nowych gadżetów czy innych pierdół które nie są nikomu konieczne do przeżycia to wyznaję zasadę "Nawet za darmo to dla mnie za drogo". Nauczył mnie tego mój serdeczny kolega i to jest prawda że 150zł za jakieś #!$%@? etui to zbyt dużo. Wcale się tym ludziom nie dziwie takiej reakcji.
  • Odpowiedz
@laress albo jak kupią telefon u mnie w sklepie i żal już ściska od razu wziąć szkło i etui. Po czym po tygodniu ten sam gość przychodzi z już obrysowany albo pękniętym ekranem i on by to szkło wziął i etui xD
  • Odpowiedz
@sramnawas: to jest policzone na maksymalizację zysku w długim okresie, a nie złodziejstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakby dawali każdemu etui Samsunga za 10zł, to by się Samsung przestał kojarzyć elitarnie
  • Odpowiedz
@Saute: @laress: Jasne, że są takie akcje. Mi osobiście najbardziej zapadło mi w pamięć jak przyszedł ojciec, taki stereotypowy Janusz z córką level max 14.
Ojciec: Etui na tył na tego IPHONE 7.
No to wyciągam cały koszyk różnych silikonów, od jednokolorowych matowych, poprzez błyszczące na brokatowych kończąc. Córka Janusza zaczęła przeglądać, wybór padł na intensywną limonkę.
Ojciec: Ale patrz, tutaj nie masz wycięcia na logo EJPLA. W
  • Odpowiedz
@laress:

- nie chciej #!$%@?ć 150 ziko za kawałek gumy/plastiku którego wyprodukowanie kosztuje w granicach 40 groszy

- reputacja #!$%@? bo wg typa z budki z komórkami wiążę ledwo koniec z końcem

- profit bo nie #!$%@?łeś 150 ziko za kondona
  • Odpowiedz
@PanMihau: Odpowiem jeszcze sam sobie. Kiedyś pracowałem w branży i to właśnie na akcesoria był kładziony nacisk, na laptopie marża 100zł, a na torbie kupionej za 15zł, 50zł (sprzedawana za 65zł)...
  • Odpowiedz