Wpis z mikrobloga

@saul: tylko w dwóch posiłkach, reszta to wpc, twaróg lub tez czasem mięso

ale jajka i wpc to główne źródła białka

jadam też codziennie kasze jaglaną ale tego nie wliczam jako białka
  • Odpowiedz
@ph0212: stanie sie. Zeby wykluczyc duza roznirodnosc jedzenie to przydalby sie jakis doetetyk kliniczny do pomocy. Zeby czerpac wszystkie pozywne rzeczy dla siebie najlepiej jesc raz wolowinke, raz kurczaka, raz rybke itd. Zreszta ze wszystkim tak jest. Wiadomo ze suplemebtujac sie witaminkami i mineralami troche lagodzisz tego skutki ale ja bym nie polecal takiego wyjscia
  • Odpowiedz
@beefislife: jakas nowa moda? Moze polepsza trawienie ale trzeba zebrac rozne aminokwasy czy mineralki badz nawet kwasy tluszczowe. Nie chce mi sie szukac teraz materialow, ale napewno jak sobie wpiszesz w google to zobaczysz o czym mowie. Szczegolnie jesli chodzi o dlugofalowe skutki. Jak chcesz to bierz wegle tylko z owsianki, bialko z sera bialego a tluszcz tylko z oliwy z oliwek... na zdrowie
  • Odpowiedz
@beefislife: z aminokwasami niech bedzie. Zapotrzebowanie na witaminy z warzyw w dzisiejszych czasach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) co z tluszczami? Co z mineralami? Wedlug mnie taka dieta moze skutkowac tylko tym ze nabawisz sie na cos nie tolerancji. Ale powodzenia skoro polecasz to uzywasz? Jak to wyglada u ciebie? Robisz badania? Dlugi okres czasu juz uplynal?
  • Odpowiedz