Wpis z mikrobloga

@Nastruj: @skowron-line: Najgorzej jak PM nagle zdecyduje "no, to dzisiaj odpalamy kamerki", a Ty w bokserkach. True story ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ojj internet mi padł, 5 minut, zara naprawie


@jast: @Pr2speQ: Ja osobiście polecam zastanowić się nad podstawami takiej pracy zdalnej - gdzie dla mnie podstawą jest wlaśnie odseparowanie pracy od domu. Ja mam wydzielony, zamykany pokój (chociaż rzadko go na klucz zamykam),
@Pr2speQ: Można mieć 6 minut pracę od domu, ale wtedy nie masz zbyt dużych możliwości jeżeli chodzi o zmianę pracy, albo bulisz za wynajem. Ja mam mieszkanie za pół darmo. Gardzę przypadkowymi ludźmi więc to nawet dla mnie plus, że ich nie ma.

I dodatkowa godzina na spanie, nie zapominaj o spaniu!


@poprostustefan: Nie śpię za dużo czasu. Jak to mówi to durne przysłowie: "wyśpisz się po śmierci".
@Shatter: no nie wiem, ostatnio widziałem e-lekarzy (w USA coraz popularniejsze i mnóstwo ludzi z tego korzysta do szybkiej konsultacji, w Polsce takie usługi dostarcza enel-med), wszelcy copywriterzy, project managerowie w jakichkolwiek projektach... Jest tego sporo i będzie rosło wraz z rozwojem IT :)

Kto wie czy za kilka lat zamiast kelnerów nie będziemy mieli zdalnych kelnerów którzy tylko ogarniają czy wszystko zostało poprawnie wydane przez system ( ͡° ͜