Wpis z mikrobloga

Mam 27 lat, narzeczoną, dom w budowie...

...a i tak co wieczór zasypiając, wyobrażam sobie, że jestem jakimś superbohaterem walczącym z potworami, magiem niszczącym miasta albo rycerzem ratującym ksieżniczki (które później muszą się odwdzięczyć xD)

I wiecie co? Mam nadzieję, że nigdy nie przestanę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#takaprawda #wyznanie #wyznaniezdupy
  • 108
  • Odpowiedz
(który później będę spłacać 30 lat xD)


@dhMichu: Nawet gdybyś miała spłacać 30 lat to i tak prawdopodobnie wyszłoby cię to taniej niż zakupienie mieszkania, nie mówiąc już o wynajmowaniu mieszkania (płacić pół życia komuś za mieszkanie, które i tak nigdy do Ciebie nie będzie należało #beka).
  • Odpowiedz
Mam 27 lat. Mieszkam z dziadkiem, nie mam dziewczyny. Codziennie przed snem marzę o normalnym życiu, może mi się zmieni jak już doczekam się normalności. Zapragnę wtedy czegoś więcej :).
  • Odpowiedz
~1200 plusów - na wypoku siedzą albo boty albo gimboateizm o IQ szympansa


@snwptest: a myslales kiedys, ze jest inaczej? przeciez to taki fejsbuk dla ludzi z autyzmem, przegrywow albo nadajacych na troche innych falach niz tzw. normiki. normiki to siedza na fejsbuniach, twitterach czy innych snapchatach.
  • Odpowiedz
Nawet gdybyś miała spłacać 30 lat to i tak prawdopodobnie wyszłoby cię to taniej niż zakupienie mieszkania, nie mówiąc już o wynajmowaniu mieszkania (płacić pół życia komuś za mieszkanie, które i tak nigdy do Ciebie nie będzie należało #beka).


@Dorogon: wiesz, jak ktos nie planuje rodziny, w sensie dziecka, to faktycznie nie ma sensu. nie bedzie komu go zostawic. placac najem przynajmniej rodaka wspierasz, a nie lichwiarzy. i zdecydowanie latwiej
  • Odpowiedz
@NPrBaz chwal się chwal publicznie () znam jedna osobę która tak samo się publicznie chwaliła - już się nie chwali, odkąd jeździ na wózku w wypadku w którym zabił swoją żonę. Od tamtego czasu na fb już nic nie wrzuca. Nawet nie wiesz kiedy fortuna się może odwrócić ()
  • Odpowiedz
@NPrBaz: Teraz to masz "lajt". Smoki i potwory pojawią się w levelu "odbiór budynku & przeprowadzka". Aż zabraknie ci magii do ich ubijania. Zobaczysz o ilu rzeczach zapomniałeś na etapie projektu (podobno dopiero trzeci dom jest taki jak trzeba), albo ile rzeczy zrobiła ekipa niezgodnie z projektem i trzeba naprostować w papierach. Nazbieraj dużo "żyć" i coinów w levelach poprzedzających, bo wypadną ci dodatkowe wydatki. A pewnie narzeczona będzie chciała sprofilować
  • Odpowiedz
@Runaway: Jak nie potrafisz z tymi potworami i ratowaniem świata, to rano kup paczkę ulubionych fit-chrupek czy co tam lubisz, i za każde zadanie zdobywaj nowego chrupka. Ale nie oszukuj, że należą ci się dwa lub więcej, bo zadanie było trudne ;). A jeśli chrupki odpadają, bo dbasz o linię, to pisz sobie punkciki w notesie zwycięstw. Później statystyki, analizy... i ciastko zdobywcy za osiągnięcia :).

I tak najważniejsze jest w
  • Odpowiedz
@NPrBaz: Czasami udaje mi się tak intensywnie przed snem odpłynąć w ten "drugi świat", że mogę nawet śnić, że tam się znajduję. Polecam ten stan :P
Mam nawet mapy zrobione xD
(Mąż i dziecko here)
  • Odpowiedz
@krucih: O #!$%@?, jasne, będę teraz żył w jaskini, bez żadnego kontaktu z ludźmi, jak jakiś pustelnik, bo istnieje prawdopodobieństwo, że wyląduje na wózku xD Zawsze się zastanawiam co tacy ludzie mają w głowach

@hades9: Nauczyłem się, że jeśli się kładę spać, to po to, żeby spać. Rozmyślaniem nad problemami dnia codziennego niczego nie zdziałam w momencie, gdy leżę w łóżku, więc to odpuszczam. A sposób, jaki wyżej opisałem po
  • Odpowiedz
@NPrBaz: zajebiście! jednak ja też nie jestem jedynym #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już lvl 34, a jak w czasach Dune 2 zacząłem się #!$%@?ć przed snem z Harkonnenami tak do dzisiaj nie przestałem. Niestety ciągle w defensywie, partyzantka, problem ze wsparciem lotnictwa (czasem tylko mamy śmigłowce) ale już od lat Ziemi nie oddałem!
  • Odpowiedz