Wpis z mikrobloga

Mam 27 lat, narzeczoną, dom w budowie...

...a i tak co wieczór zasypiając, wyobrażam sobie, że jestem jakimś superbohaterem walczącym z potworami, magiem niszczącym miasta albo rycerzem ratującym ksieżniczki (które później muszą się odwdzięczyć xD)

I wiecie co? Mam nadzieję, że nigdy nie przestanę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#takaprawda #wyznanie #wyznaniezdupy
  • 108
  • Odpowiedz
@NPrBaz: Jak byłem w podstawówce, to ciągle wyobrażałem sobie takie rzeczy. Prawie zawsze gdy tylko mogłem. Dlatego na lekchach w ogole nie wiedzialem co sie dzieje i wysłali mnie do jakiegoś psychologa, czy cos co sprawdza, czy nie jestem upośledzony :D Jak wracalem z zajęć, to dalej zanuzalem sie w swiat wyobraźni. Co jakiś czas nowe wątki, byłyby z tego seriale. Teraz dalej to robie, ale na mniejsza skale i ti
  • Odpowiedz
@NPrBaz: Jak wymyślę sobie jakąś fajną postać to zdarza mi się, że czasem do moich głupich wyobrażeń zaczynam dorysowywać świat wraz z mitologią. Mógłbym w sumie książki zacząć pisać jakbym miał, jak to się mówi, lekkie pióro xd A tak na serio to mało znam osób, które też tak robią, więc fajnie wiedzieć, że nie jestem w tym sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A myślałem że tylko mój mózg jest tak zryty od nadmiaru fantastyki.
Ciekawie by się grało w papierowe RPGi jakby udało sie zebrać ekipę. Ktoś chętny? Dodam że jestem całkowitym nowicjuszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja mam 30, męża, dwójkę dzieci, mieszkanie u dewelopera, teściową na karku, poważną pracę na uczelni...

... i przed snem siadam i rysuję komiksy z tymi superbohaterami walczącymi z potworami, magów niszczących miasta albo tych rycerzy ratujących księżniczki, które potem się odwdzięczają... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wiecie co? Gdyby to ode mnie zależało, nic innego bym nie robiła :P
cynamonove - Ja mam 30, męża, dwójkę dzieci, mieszkanie u dewelopera, teściową na kar...

źródło: comment_NcQMABEmbwWkMciJD5xfxQH2xXg1lKJJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NPrBaz: U mnie to samo. W sumie zależy od humoru.
Jak miałem dobry dzień to jestem "tym dobrym gościem" a jak coś mnie #!$%@? to #!$%@? świat za pomocą magii :p Wykorzystuje do tego najczęściej mix różnych postaci i światów fantasy z filmów, gier itp.

Cieszę się, że nie jestem sam :P
  • Odpowiedz
@NPrBaz: ludzie mówią że studia to takie przedłużenie dzieciństwa, gówna prawda, dzieci to jest dopiero przedłużenie dzieciństwa, trzeba tylko je umieć przekonać żeby pozwoliły pobawić się swoim i zabawkami:P mój 4 latek już świetnie sobie radzi z Lego Technic:)
  • Odpowiedz