Wpis z mikrobloga

Jak niby poznać, że dziewczyna na ulicy nie ma konta na jednym z portali randkowych? ()


@SalsaDeAmigo: To faktycznie problem, ale przynajmniej w rozmowie na żywo od razu się zorientujesz czy jest normalna czy nie. A przez internet to można pisać i pisać i dopiero przy spotkaniu na żywo wyjdzie jaka jest... Szkoda czasu na pisanie.
@Jokker:
jak zagadujesz w rzeczywistości to możesz liczyć się z tym, że zostaniesz obgadany i wyśmiany. Poza tym co jeśli się okaże, że ta dziewczyna jest puszczalska i ma przebieg większy od passata sąsiada? Zagadując do obcej dziewczyny nie znam jej zainteresowań a szkoda marnować mojego czasu, żeby jej powiedzieć "ja nie lubię muzyki, której słuchasz cześć".

Na portalu randkowym wygląda to zupełnie inaczej bo widzisz czym się interesuje, czy ma
jak zagadujesz w rzeczywistości to możesz liczyć się z tym, że zostaniesz obgadany i wyśmiany.


@alh3: Nie ma takiej opcji. Tyle razy w życiu zagadywałem, że jestem pewny że nie ma takiej opcji. Chyba że jakoś głupio się zachowasz, ale takiej sytuacji nie miałem.

Poza tym co jeśli się okaże, że ta dziewczyna jest puszczalska i ma przebieg większy od passata sąsiada?


@alh3: Tak samo możesz trafić w internecie na
raz próbowałem i różowa była strasznie niemiła


@alh3: Albo coś źle zagadałeś, albo po prostu trafiłeś na jakąś idiotkę. Spróbuj 100 razy. Gwarantuję Ci, że 99 z nich będzie miłych. Poważnie piszę, bez robienia sobie jaj, życzę Tobie i Wam(singlom) jak najlepiej, a że sam po sobie wiem jakie to proste, to staram się doradzać. Tylko musicie się przełamać i po prostu ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć rozmowy z kobietami.
@wyjde_z_przegrywu: Jakby podryw przez internet był skuteczny, to byś się chwalił ile to kobiet podrwałeś i zapewne byłbyś w stałym związku. A jednak ciągle narzekasz na samotność. Twoje metody (internet) nie podziałały, więc może spróbuj moich (podrywanie na żywo) - ja Ci mówię że działają.