Wpis z mikrobloga

  • 771
Właśnie dwa angielskie gnojki chciały mnie obrabować xD Odwoziłem klientkę na koniec ślepej uliczki na jakims zadupiu, gdy zawrócilem w połowie trasy na środku drogi leżały dwa koła samochodowe, po jednej stronie zaparkowane samochody na ulicy, a po drugiej wzgórze 30-40 stopni nachylenia, a za samochodami na poboczu czai się dwóch typów. Czekały gnoje aż wysiądę by oczyścić przejazd, takiego wała, oglądałem Robin Hooda i wiem jak to działa. Przejechałem po tej skarpie otwierając okno, pokazałem im środkowy palec i tyle mnie widzieli :)

Bezpiecznego nowego roku Wykopki!

#emigracja #uk #patologia #taxistory
  • 20
@lebele: jak byłem gnojem to czasami z moimi pato kumplami robiliśmy takie blokady na drogach osiedlowych ale nigdy nie mieliśmy zamiaru nikogo okradać. Chodziło tylko by ustawić blokadę na osiedlowej drodze i iść sobie dalej, dopiero teraz widzę że ktoś mógł sobie myśleć że to jakas próba kradzieży albo morderstwa. Grubo..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lebele: było ich walić na suke. Dlatego w samochodzie zawsze wozić ze sobą siekierę pod siedzeniem. Każdemu miękną kolana jak widzi gościa który wysiada z siekierka ( ͡° ͜ʖ ͡°)