Wpis z mikrobloga

Mam problem, nie znam się na linuxie, w Kali Linux przy komendzie dpkg --add-architecture wyskakuje mi błąd "unknown option 'foreign-architecture'", mam też problem z aplikacją playonlinux, bo za każdym razem gdy chcę coś zainstalować to otzrymuje problem "Error POL_Wine" i gdy chcę dodać dpkg --add-i386 żeby zainstalować Wine otrzymuje ten sam problem z foreign-architecture. Sourcelists mam uzupełnione, dodane ze strony Kali, wszystko zaktualizowane i zupgradowane. Ktoś potrafi pomóc ? Przeszukałem już pół internetu..
#linux #kalilinux #debian
  • 15
@fervi Bo Ty instalując linuxa pierwszy raz to już wykradałeś pieniądze z kont taki byłes obeznany. Zawsze fajnie jest patrzeć na kogoś z góry..
@LaudiX: To się najpierw trzeba było zapytać, dostałbyś prostą dystrybucję do nauki. Nie słyszałem o systemie do hakowania, który by miał duży przycisk "hakuj" i by to robił. Wymaga to wiedzy i to "dość dużej". Dlatego lepiej wgraj sobie na Virtualbox jakieś Xubuntu i baw się, potem Debian / Arch, a potem Kali lub Blackarch
@fervi Pomyślałem, że Cię to zainteresuje więc powiem Ci, że dałem sobie radę z tym problemem, co prawda siedziałem nad nim dwa dni ale nikt nie wpadł na to, żeby mi napisać że wystarczy usunąć folder "dpkg" i po prostu wpisać apt-get upgrade. Chyba jednak zostanę przy Kali ( ͡° ͜ʖ ͡°)