Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder
Jakim cudem ten przeciętny karzeł tak często przelizuje się z randomowymi loszkami na ulicy? Nawet biorąc pod uwagę, że koleś wycina tylko udane fragmenty to i tak, prelizać randomową loszke na ulicy po 1-2 minutach heheszkowania to duży wyczyn.
WTF ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#tinder 
Jakim cudem ten przeciętn...
  • 28
@ShutUpGreg: Spokojnie jestem w stanie zrobić taki myk w godzinach wieczornych na jakiejś ulicy gdzie jest dużo klubów i spokojnie co któraś się ze mną pocałuje. A na parkiecie to w zasadzie jak zechcę to mogę podczas tańca pocałować każdą i zazwyczaj tak robię.
A wiecie dlaczego? Bo wieczorami w centrum miasta prawie każda laska jest mniej lub bardziej spita.
@KokoSino: Dokładnie, tak to właśnie wygląda w klubach. Tyle, że od pocałunku do randki jest naprawdę długa droga. W tej chwili, według moich własnych statystyk, łatwiej zabrać laskę prosto z klubu na chatę niż się z nią umówić na randkę, mimo iż moim targetem jest raczej to drugie, czyli stały związek.

spita laska poprostu szybciej leci na przystojnych kolesi. A nie że leci na większą ilość.


@ShutUpGreg: Bez przesady. Gość
@DizzyEgg: 174cm i subiektywnie 6/10 z ryja, plus idealnie dopasowana stylówka, bo na to akurat mam wpływ. Ale to nie o to chodzi. Cały problem polega na tym, że robienie takich akcji jak na tym filmiku, gdzie praktycznie 100% dziewczyn wlała w siebie co najmniej 2 piwa, to jest zupełnie nic. Tak samo jak z braniem numerów telefonu. Moja skuteczność w tym temacie to 92% (tak, prowadzę statystykę).
Natomiast czy laska
@DizzyEgg: OK, dam Ci kilka porad. Chodzę z kumplem, ale zazwyczaj nie trzymamy się jakoś mocno razem. Każdy robi co chce. Nie miałbym jednak problemu, żeby iść sam. Działasz wtedy identycznie i powiedziałbym nawet, że jest to lepsza opcja, bo jeśli podbijacie razem a kumpel jest przystojniejszy to masz na dzień dobry pierwszą przeszkodę.

Gdzie i jak podbijać? Ideałem są miejsca gdzie są i stoliki i miejsce do tańca. Po pierwsze,
@DizzyEgg: Ale co konkretnie chcesz wiedzieć? Zazwyczaj chleję sporo, chociaż ostatnio trochę mniej, bo wtedy lepiej kontroluje to co robię, a jednak skupienie podczas urabiania laski jest ważne.
A miejsca bardzo rożne. Musisz sam obczaić. Podstawa to ciasnota, bo podrywanie w pubie, który przypomina kawiarnię jest kiepskie.
Rzuć okiem na tę fotkę - idealne miejsce na poznanie kogoś:

https://i.ytimg.com/vi/0QaYfEtWcS4/hqdefault.jpg
@DizzyEgg: Też byłem piwniczakiem i stawiam tutaj wszystkie pieniądze, że jeszcze rok temu byłbym w pierwszej dziesiątce największych przerywów na Wykopie. Niedawno jeszcze nie potrafiłem rozmawiać z dziewczyną, żeby nie drżał mi głos. A ostatnio usłyszałem od jednej, że jeszcze nigdy nie spotkała kogoś tak pewnego siebie. A fakt jest taki, że jak coś powtarzasz już po raz setny, to robisz to do pewnego stopnia mechanicznie, bez negatywnych emocji i trudno