Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder
Jakim cudem ten przeciętny karzeł tak często przelizuje się z randomowymi loszkami na ulicy? Nawet biorąc pod uwagę, że koleś wycina tylko udane fragmenty to i tak, prelizać randomową loszke na ulicy po 1-2 minutach heheszkowania to duży wyczyn.
WTF ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#tinder 
Jakim cudem ten przeciętn...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bachelor: Pro tip jakich wiele tutaj od ogarniętych już gości. Jednak najważniejsza jest ta wewnętrzna pewność siebie, nieoparta na zmienionym ciele, fryzurze, ciuchach. Dlaczego? Dlatego, że później okazuje się, że pomimo tak wielu zmian, wewnętrznie nadal siedzi w Tobie zakompleksiony normik. Przemiana oczywiście zawsze na plus, ale bez jednoczesnego zaniedbywania inny sfer.
  • Odpowiedz
@nikoPL: Tak, ale obecnie jestem zdania, że pewność siebie to w dużej mierze wypadkowa osiągnięć. Spróbuj być pewny siebie jeśli odnosisz porażki na każdym polu. Nie da się, niezależnie co będziesz sobie wmawiał (chyba, że ktoś ma IQ rozwielitki i jego mózg to łyknie xD). Dlatego właśnie hołduję maksymie - najpierw praca, potem zbiory. Przy czym oczywiście należy ukierunkować się na dostrzeganie nawet najmniejszych sukcesów.
  • Odpowiedz
@Bachelor: Każde osiągnięcie może zdecydowanie podbić pewność siebie. Odnoszenie porażek już jest dowodem na to, że próbujesz coś robić. Jeśli mimo tych porażek się nie poddajesz, to jednoznaczny dowód na to, że ta bazowa pewność siebie nie kuleje.
Możesz swoją pewność siebie utożsamiać z super ciałem, jednak po serii chorób Twoje ciało może wrócić do stanu początkowego.
Możesz swoją pewność siebie utożsamiać z górą pieniędzy, jednak po zawirowaniach rynku możesz
  • Odpowiedz
@nikoPL: Przy tego typu rozróżnieniu jak zdecydowanie nie mam bazowej pewności siebie. Jednak skoro udało mi to zamaskować tak skutecznie, to jest to jakieś tam osiągniecie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież to łatwo zauważyć.
- facet jakiś super przystojny nie jest ale ...
- widać w nim pewność siebie,
- jest spokojny i zrównoważony,
- jego pozytywny uśmiech, optymizm, może zarazać kobiety już na samym początku
- zwróćcie uwagę na jego język ciała, na jego męską posturę, nie lata wzrokiem po okolicy szukając ucieczki, a po prostu patrzy się głębokim wzrokiem w
  • Odpowiedz
@Dorogon: Chyba musisz trochę potrenować w domu, bo ja raczej takich problemów nie miałem. Może na samym początku przez pierwszy miesiąc, kiedy raczej rzadko wbijałem potańczyć.
  • Odpowiedz