Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh, Miraski i Miraselki.

Idę jutro na koncert ze swoją niedoszłą dziewczyną. Dziwne to uczucie, bo niby nic konkretnego się nie stało, ale już wiem, że nic z tego nie będzie.

Cztery miesiące spotykania się i rozmawiania i ona nadal jest zamknięta jak konserwa wojskowa. Niby sama inicjuje spotkania, niby sama mówi, że mnie lubi, ale za każdym razem gdy próbuje z nią porozmawiać na jakieś bardziej osobiste tematy to zrzuca temat i mówi, że ona nie chce rozmawiać na takie tematy. Nie wiem o co chodzi, nie mam pojęcia czemu jest to aż taki problem dla niej, ale mnie to męczy. Powiedziałem sobie, że dam jej czas na zaufanie mi i może z czasem się otworzy. Cztery miesiące i zero poprawy, a mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Męczy mnie to strasznie, bo nie wyobrażam sobie angażowania się w związek z osobą, która mi nie ufa. Dlatego postanowiłem to przerwać i jutro planuje jej powiedzieć, że ja się zawijam z tej relacji. Seksu też z tego nie było, bo poza tym, że się całowaliśmy, chodziliśmy za rękę czy spaliśmy razem to nic. Każda próba pójścia krok dalej była odrzucana.

Jest mi smutno z tego powodu, bo to bardzo fajna dziewczyna. Ładna, inteligentna, z poczuciem humoru, dobrze wychowana. No, ale niestety ja tak nie umiem. Szczególnie mi przykro, bo to była pierwsza dziewczyna od dłuższego czasu w znajomość z którą się zaangażowałem po kilku razach bycia oszukanym przez kobiety.

No nic, trzeba iść dalej.

#zwiazki #tfwnogf #logikarozowychpaskow #gorzkiezale #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania:

Seksu też z tego nie było, bo poza tym, że się całowaliśmy, chodziliśmy za rękę czy spaliśmy razem to nic. Każda próba pójścia krok dalej była odrzucana.


I czekales 4 m-ce????
Jo jebia - albo nie masz libido ( to masz problem, duzy) albo marszczyles ( tez problem, bo w takim ukladzie masz niby kobietke a sam sobie dobrze robiles - co najmniej ... chore).

Ile masz lat?