Wpis z mikrobloga

@AiWaN: Nienawidzę google maps. Czasami nawet przy normalnych ustawieniach potrafi kierować polnymi drogami, bo tam wg niego zaoszczędzę dwie minuty. Ale nie pomyśli o tym, że nie pojadę tam 90 km/h, ale maksymalnie 50 km/h ze względu na stan dróg. Dobrze, że mój służbowy Windows Phone ma świetną nawigację, bo nie kieruje gównodrogami.
@copperfield: Mi się też to zdarzyło co opisuje @SiDi - może jeździsz po prostu głównie krajówkami? Przy wojewódzkich drogach i gminnych prawie zawsze przy trasie 100km+ po nieznanych drogach zdarzy się chwila gdzie zatrzymuję samochód i patrzę jak to chce poprowadzić bo na mapie wygląda ok, ale rzeczywisty skręt prowadzi jednak drogą która jest gorsza i trudniejsza.
@AiWaN: nauczyłem się też NIGDY nie pozwalać google maps na omijanie korków. Raz jechałem nad morze i był wielki ale poruszający się zator. To mnie wyprowadził gdzieś #!$%@? w las, parę razy mi się auto otarło o jakieś korzenie i góry piachu, po 15 minutach mnie wyprowadziło jakieś 500m od miejsca w którym w ten las wjechałem (°°
@Vickers213: od dziecka się jaram jej wyglądem, ale zawsze jak patrzyłem na alledrogo, to wszystkie 4.2 quattro w ElPiDżi xD ale tak że wieśniaki to bym nie powiedział, rzadko je widuję, bo wieśniaków nawet na gaz nie stać