Wpis z mikrobloga

#!$%@? ludzie chce schudnac i tyle ja #!$%@?, probowalem 5x5 stronglifts ale po kilku miesiacach mi sie nudzilo, wiec zadalem normalne w swiecie pytanie

wiem, ze musze cwiczyc ale chce cwiczyc tak by ogarniac jak najlepiej wytrzymalosciowo a nie chce #!$%@? po pol tony na przysiadach
@jajecznicaZ5Jaj o czym ty piszesz wogole nie cwiczysz a mowisz ze nie chcesz byc #!$%@? wiesz ile czasu i pracy to wymaga? Siłownia i ciezary wlasnie polaczone ze zdrowym zbilansowanym odzywianiem idealnie wypalaja tluszcz. Nie martw sie tak szybko nie nabierzesz masy miesniowej
@totylkonachwile: sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. W fbw sakera masz nacisk na inne taśmy, dodane są potrzebne izolacje (tylko te łydki po co komu iks de de).

Osobiście uważam, że da się i tak zrobić lepszy plan dla noobka, ale problem z SL jest taki - większość osób zaczynających chce mniej więcej poprawić swoją sylwetkę, i to jest główny cel. Łapią bakcyla, jest fajnie, ale mija rok, a oni nie mają
@totylkonachwile: nieprawda. SL to nie jest Conjugate albo Bulgarian Method, żeby sobie bazować na autoregulacji. To gotowiec, nie ma w nim mowy o jakieś zmiany, a szczególnie dla nowych. SL po prostu ma za małą objętość na górę ciała i uj, dlatego też tak trudno progresować na nim po pewnym czasie.