Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#sylwester #obroncyzwierzat #zakazy #miasto
Jak mnie denerwują ci "obrońcy zwierząt" którzy apelują i zmuszają rządy miast do zakazywania fajerwerków. Ludzie w niektórych miastach nawet nie mogą sobie postrzelać. Narazie moje miasto jeszcze nie zakazało. Jak zakaże to siup na jakąś okoliczną wieś i strzelać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#sylwester #obroncyzwierzat #zakazy...

źródło: comment_n8L9aegxyTprPKZrmGlbfHqrWYtl134m.jpg

Pobierz

Czy miasta powinny zakazywać fajerwerków?

  • Tak 14.3% (210)
  • Nie 85.7% (1257)

Oddanych głosów: 1467

  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak mnie #!$%@?ą ci wszyscy obrońcy postrzelania w Sylwestra. #!$%@? z psami, ale tych zjebów, co to nie mogą przeżyć i #!$%@?ą hehe petardami od dwóch tygodni, bo hehe Sylwek idzie, to bym wysyłał do obozów pracy przymusowej, gdzie strażnicy przez bite 24 godziny powinni im tymi korsarzami i innym gównem #!$%@?ć pod nogami.
Obrońcy, #!$%@?, przenajświętszej tradycji robienia bydła w mieście.
Jeszcze pół litra na rynku i darcie mordy
@AnonimoweMirkoWyznania: A co ze zwierzyną leśną? Co z psami, które nie lubią i panicznie się boją fajerwerków? Przecież rzeczywiście, dochodzi do przypadków śmiertelnych wśród jakichś saren i innych braci mniejszych.

Ale co, wyjebongo, bo pan Wykopek chce sobie postrzelać?
@AnonimoweMirkoWyznania: Fajerwerki są dla podludzi.

Ludzie w niektórych miastach nawet nie mogą sobie postrzelać


Niech sobie w łeb postrzelają.

Jak zakaże to siup na jakąś okoliczną wieś i strzelać.


@AnonimoweMirkoWyznania: Zostań na tej wsi, wieśniaku prymitywny, i nie pokazuj się w normalnych miejscach.

FAJERWERKI TO GÓWNO

Mam nadzieję, że jak najwięcej podludzi puszczających to ścierwo dostanie odpowiednią nauczkę (dobrze wiecie jaką). Byłbym usatysfakcjonowany.
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? od wsi bulwo, pies jak pies, a co zrobisz ze stadem koni, świń, krów czy innych zwierząt? Znajomy co ma stadninę uszykował cały arsenał na polu za gospodarstwem, a i tak jakiś pijany janusz odpalił petardy koło stajni. Jedna rakieta poleciała do stajni i zaczęła tam #!$%@?ć. Miał tam klacz ze źrebakiem. Źrebię dostało zawału. Gdyby Janusz się słuchał i poszedł tam gdzie był uszykowane pole na puszczanie fajerwerków
@AnonimoweMirkoWyznania: a jak dla mnie to właśnie powinno się zakazać odpalania petard/fajerwerków osobom prywatnym - czy, nawet skuteczniej, zakazać ich sprzedaży na terenie miasta. No i wtedy oczywiście miasto powinno zorganizować uczciwy pokaz.
A teraz taki Kraków nie robi pokazu, za to różne Seby napieprzają rakietami od tygodnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)