Wpis z mikrobloga

Mirki jak robią Ci wszyscy #wygryw że mają #rozowepaski? Ja nie mogę nawiązać bliższej znajomości bo mam wrażenie że jak dziewczyny mnie znają że jestem taki #smieszekpozakontrolo to nie potraktują mnie poważnie. Mirki ja chce mieć dziewczynę bo ja to romantyk jestem i chce mieć komu dawać prezenty i może zasrać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniezdupy #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #przegryw #stulejacontent #gimbaza
  • 20
@Kapitan_Kret_Kretes: Zasadnicza kwestia to pewność siebie. Chodzi o to by nie bać się podejmować jakiś konkretnych kroków czyli powiedzmy - zaprosić na spotkanie, eskalować dotyk, pierwszy pocałunek itd. Samo nic się nie zrobi i nie ma co liczyć na to, że dziewczyna sama rzuci Ci się w ramiona i będzie się na żywca podkładać. Musisz uwierzyć w siebie, również być gotowym na porażkę, ALE jak będziesz żył cały czas w mylnym
@Kapitan_Kret_Kretes: o tym też wspomniałem. Uwierz w siebie. Bądź pewny swojej wartości. Jak się będą śmiały to co z tego? Wiesz, że jesteś gość, a opinia jakiś szlaufów jest wtedy nieistotna. Z resztą jak nie chcesz takich sytuacji to pytaj wprost - albo osobiście, albo telefonicznie - szansa, że odwali taką akcję wtedy będzie znikoma, bo nie dasz jej czasu na zastanowienie się.
@Kapitan_Kret_Kretes: tez sie uwazam za dojrzala osobe, bardziej niz niektorzy. Problem w tym, ze rozowe mysla, ze jak ktos mowi "chlodno", bez hehe, to znaczy, ze jest dojrzaly, nawet jesli w rzeczywistosci ma nasrane xD. Mialem kolezanke jedna blizsza, to mi mowila, ze jak gadala z laskami odnosnie chlopakow w klasie, to lubily wlasnie tych przystojnych i ktorzy nie zartuja. Mnie uwazaly tez za przystojnego, ale mowily, ze jestem NIEDOJRZALY. #!$%@?.