Wpis z mikrobloga

@Cabajo: czyli jednak miałeś taki model jaki mi się właśnie podoba :) ja też na wiosnę sprzedałem swoje rumaki. Ten Fazer z kuframi, przedłużaną szybą i ABS to moim następny cel. Upewniłem się jeszcze po tym co napisałeś
[]
  • Odpowiedz
@Cabajo: heh teraz tak prześledziłem Twoje posty i nawet kask mialem zamiar taki sam kupić ze względu na dobrą wentylację i 5/5 gwiazdek w testach zderzeniowych. HJC IS 17. No nic tak się złożyło że Twoje wpisy przekonały mnie że mój plan jest dobry a i w Twoim tekście pomysły co zabrać na wyprawę też na pewno się przydadzą.

No nic pozostaje mi życzyć Ci szybkiego powrotu na dwa kółka :)
  • Odpowiedz
@Sceptycznie: gdybyś miał jakieś pytania to pisz na PW. Chętnie pomogę i doradzę jak będę w stanie. Kask polecam - nic nie parował, dobrze wentylowany i w rozsądnej cenie.
  • Odpowiedz
@Cabajo: dzięki ale jestem na razie w podobnej sytuacji że z różnych względów nie kupię na razie moto ale mam gdzieś w OneNote zapisaną całą listę rzeczy które kupię do Fazera gdy już go będę miał :D
  • Odpowiedz
@kalboy92: wrócę, miałem inne priorytety w międzyczasie. Przewiduję zakup motocykla za rok - dwa. Kusi mnie z każdym dniem coraz bardziej jakiś tracer 900. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz