Wpis z mikrobloga

Ja jebe, niby powazne korpo, mlodzi ludzie z wyzszym wyksztalceniem. Wchodze do kibla a tam niesplukane xD Gadam teraz z laskami o p--------h, jedna zdziwiona, ze od tygodnia jest dzien coraz dluzszy, druga myslala, ze zima zaczyna sie 1 grudnia i to wszystko w ciagu 10 minut xD Z kim ja tu siedze #pracbaza #dziendobry
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z kim się zadajesz, takim się stajesz. Uciekaj póki jeszcze możesz, bo zidiociejesz.


@SkoreK89:
I dokąd ucieknie? To, co tam zastał to nie jest jakiś szczególny przypadek tylko 80% ludzi na świecie xD.
  • Odpowiedz
Kiedyś czytałem że w każdej strukturze jest tak, że jest jakiś procent osób wyróżniających się którzy cisną mocno, przykładają się do obowiązków, największa grupa średniaków którzy wykonuja swoje obowiązki solidnie ale nic ponad to (oczywiscie wśród nich też można zauważyć różnice) oraz procent sabotażystów którzy mają w------e w prace a największą przyjemność sprawia im zostawienie obsranego kibla czy zepsucie jakiegoś urządzenia.
Co najzabawniejsze jeśli ambitny albo sabotażysta wyleci z danej struktury to
  • Odpowiedz
@prnppp prawda ile razy slysze ze spuszczaja wode w kiblu albo pisuarze i slychac tylko jak drzwi do lazienki sie zamykaja xD wyczailem juz pare osob i mam beke jak sie witaja z innymi
  • Odpowiedz