Wpis z mikrobloga

Czasem siedzac przed monitorem ciezko jest zobaczyc, ze po drugiej stronie sa nie tylko bity, ale prawdziwi ludzie ze swoimi problemami. Dzis skontaktowala sie z nami policja po wpisie jednego z uzytkownikow, ktory opisywal chec samobojstwa. Czesto tego rodzaju wpisy sa fake’iem, ale w tym wypadku, dzieki czujnosci Wykopowiczow (ogromne podziekowania!), po ustaleniu adresu na podstawie podanego przez nas IP, patrol policji zdiagnozowal, ze rzeczywiscie istnialo duze zagrozenie zycia...

#wykop #zycie #wykoppomaga #policja
  • 153
Ok ale jeśli je masz to coś jest nie tak. Weź się za to profesjonalnie zanim coś cię na tyle rozstroi że z myśli zrobi się potencjalne rozwiązanie wszystkiego. Sam fakt takich myśli powinien Cię alarmować. Weź to na celownik brachu.
@silentpl no i wziąłem. Tylko za dużo filmów się naogladales chyba, taka pomoc jest z reguły nic nie warta. Twoje problemy pozostają realne. Gowno pozostaje gownem. To jak leczyć raka morfiną. Próbować trzeba, to oczywiste, ale niczego nie oczekiwać.

A zabić chce się jeszcze od podstawówki, pół życia spędziłem chcąc się zabić. A żyje.
Czas skończyć pisania past o samobójstwie z anonimowych,bo mnie biualek z patrolem namierzy i schakuje komputer ( ͡° ͜ʖ ͡°)